03.05.2008 - SKV BO Kamenny Mlyn Posuzovali: Pauline Stern-Hanf (Groenendael + Malinois feny), Michel Griol (Laekenois, Tervueren, Malinois psi) | |||
GROENENDAEL | |||
PTD | ODIN Deabei (s.r. Ch. Picard Precio de Brunalines + s.T.s.Ch.Ysel Comme un Reve Noir) | odstoupil | CH: Štýbrová Beata Ing. M: Eder Ladislav |
PTM | TOBY Comme un Reve Noir (s.r.Ch. Greco Comme un Reve Noir + Buffy du Pré du Vieux Pont) | V 1, CAJC, KVM | CH: Pálfalviné Vig Annamária M: Pálfalviné Vig Annamária |
MUCH OF BLACK z Kovárny (s.r.Ch. Usky du Crépuscule des Loups + Ch. Sofia de la Foret de Bizy) | V 2 | CH: Pisarčíková Hana M: Kohút Marián | |
PTO | Jch. EFFECT OF BLACK z Kovárny (s.r. s.Ch.Rival de la Fureur du Crépuscule + s.Ch. Fay Black z Kovárny) | V 1, CAC, ČKŠ | CH: Pisarčíková Hana M: Pisarčíková Hana + Hronská Beata |
FLASH BLACK Starý Machnáč (MCh. Black Bint z Kovárny + Ch. Balance Starý Machnáč) | VD 2 | CH: Takáčová Nora M: Takáčová Nora + Nagy Gabriel | |
PTCh | HJCH. VITO du Chemin des Sorciéres (s.r.Ch.Rival de la Fureur du Crépuscule + Lanaken Natasha) | V 1, CAC, KV | CH: Várnainé Udvardy Krisztina M: Várnainé Udvardy Krisztina |
SIR LOTT SEVER Hvězdná laguna (Nautilus Oroya Terwipon + Isabó Hvězdná laguna) | V 2 | CH: Kazmerčiková Lucie M: Mihaliková Jaroslava | |
FTŠ | ADELINE de Montmirail (Ch. Zsimba des Terres Bergéres + Vega Nat du Chemin des Sorciéres) | VN 1 | CH: Hicsák Anita M: Hicsák Anita |
FTD | NADINE BLACK z Kovárny (Bergerac Zarif + s. s.r. ICh. New Black Sib z Kovárny) | VN 1 | CH: Pisarčíková Hana M: Kočová Jana |
FTM | JCh. DOMIA Black Morion (Ch. Renzo des Etangs Sauvages + JCh. Lia de Bruine Buck) | V 1, CAJC, KVM | CH: Prchalová Dagmar M: Prchalová Dagmar |
TOSCA Comme un Reve Noir (s.r.Ch. Greco Comme un Reve Noir + Buffy du Pré du Vieux Pont) | V 2 | CH: Pálfalviné Vig Annamária M: Pálfalviné Vig Annamária | |
DELOIS Black Morion (Ch. Renzo des Etangs Sauvages + JCh. Lia de Bruine Buck) | V 3 | CH: Prchalová Dagmar M: Mihalíková Jaroslava | |
Fmezi | JCh. ARISIES Balpoa (s.r. Usky du Crépuscule des Loups + s.r. pE T.s. s.Ch. Ursine du Clos des Agapornis) | V 1, CAC | CH: Poláčková Blanka M: Poláčková Blanka |
FTO | VOILA de la Terre Sauvage (s.r. pE Ch. Tuono dell´Alta Via + Paris de la Terre Sauvage) | V 1, CAC, KV, BOB | CH: Gombár Agnes M: Gombár Agnes |
JCh. ECLAIRE BLACK z Kovárny (s.r. s.Ch.Rival de la Fureur du Crépuscule + s.Ch. Fay Black z Kovárny) | V 2, res.CAC, ČKŠ | CH: Pisarčíková Hana M: Pisarčíková Hana | |
PTP | s.s.r.Ich. NEW BLACK SIB z Kovárny (Ch.Ross Black du Coeur des Ténebres + PE.Ch.Bjarkarima Sibilja) | V 1, CAC, ČKŠ | CH: Pisarčíková Hana M: Pisarčíková Hana + Coufalová Veronika |
FTCh | s.r.Ch.JYLL NAT du Chemin des Sorciéres (Ch.Boetsch de Bruine Buck + Lanaken Natasha) | V 1, CAC | CH: Várnainé Udvardy Krisztina M: Várnainé Udvardy Krisztina |
LORA de la Terre Sauvage (s.r.Ch. Greco Comme un Reve Noir + Elza Comme un Reve Noir) | V 2, res.CAC | CH: Gombár Agnes M: Gombár Agnes | |
LAEKENOIS | |||
Fmez | CUINA od Suché hory (Derrick von der Schillingswarthe + Valkohampaan Diamante) | V 1, CAC, KV, BOB | CH: Frimmelová Hana M: Kotlán Petr |
MALINOIS | |||
PTŠ | DARING DEVIL du Crépuscule des Loups (Aramis du Hameau St.Blaise + Vanille du Crépuscule des Loups) | VN 1, BIS Baby | CH: Suter Philippe M: Pisarčíková Hana + Velčovská Šárka |
PTM | HENRY Kwanah (s.Wch.Ech.Ich. Prowl Bohemia Alké + Ich. Ciara Kwanah) | V 1, CAJC, KVM | CH: Mrňáková Zuzana M: Ondriaš Pavel |
Pmezi | CIRUS Dych severu (Aton Happy Arenda + Amra z Jihlavy) | VD 1 | CH: Tajboš Mikuláš M: Ninis Kornel |
HARDY z Kurtovej skaly (Alf v.Nordhang der Eifel + Brenda v.Mecklenburger Buffel) | D | CH: Janoško Slavomír M: Janoško Slavomír | |
PTO | ASHON Malinstar (Aton Happy Arenda + Ajša Cachovanka) | VD | CH: Pavlík Anton M: Rákoczyová Jarmila Mgr. |
PTP | KlCh. ATON Happy Arenda (Beryl Foxly Bohemia + Ailin Mirava) | V 1, CAC, ČKŠ | CH: Grbavčicová Věra M: Schvarzbacher Milan Ing. |
PTCh | s.WCh.ECh.ICh. PROWL Bohemia Alké (Ich. Bain Alké + Flair Bohemia Alké) | V 1, CAC, KV | CH: Grygarová Alexandra M: Schneeweissová Jitka |
FTM | BANSHEE La Cage aux Folles (Arco v.d.Duvetorre + Esta od Meszta) | D | CH: Javorová Marcela M: Javorová Marcela |
DAFFY Mi-Ji (Cartovche Bomazde + Ambra Baillou) | nedostatečná | CH: Kolářová Michaela M: Lakotová Martina | |
Fmezi | JCh. RACE Bohemia Alké (Gino Mateo + s.Ch. Padme Bohemia Alké) | V 1, CAC | CH: Grygarová Alexandra M: Horáková Daniela |
HEDA z Kurtovej Skaly (Alf v.Nordhang der Eifel + Brenda v.Mecklenburger Buffel) | VD 2 | CH: Janoško Slavomír M: Janoško Slavomír | |
HILDA z Kurtovej Skaly (Alf v.Nordhang der Eifel + Brenda v.Mecklenburger Buffel) | VD 3 | CH: Janoško Slavomír M: Schvarzbacher Milan Ing. | |
CHEJLA z Kurtovej Skaly (Alf v.Nordhang der Eifel + Brenda v.Mecklenburger Buffel) | VD 4 | CH: Janoško Slavomír M: Janoško Slavomír | |
ANGELA Betkin dvor (Falcon de Alphaville Bohemia + Axa Orechová cesta) | VD | CH: Hinerová Alžběta M: Hinerová Alžběta | |
ELZA Radišský dvor (Master de Alphaville Bohemia + Centa Radišský dvor) | VD | CH: Ondrka Branislav M: Ondrka Branislav | |
COKKIE SK Sion (Carlos vom Drachenherz + Aura SK Sion) | D | CH: Adamjak Ondrej M: Balún Matúš | |
GORA Leitman (Ysoi v.d.Duvetorre + Grodies Lufty) | D | CH: Leitman Marian M: Feješ Roman | |
GWEN Leitman (Ysoi v.d.Duvetorre + Grodies Lufty) | D | CH: Leitman Marian M: Leitman Marian | |
MOLY z Polytanu (Arco van de Duvetorre + Yndy z Polytanu) | ? | CH: Tóth Ján M: Chovanec R. + Ondrka B. | |
FTO | ACITA Malinstar (Aton Happy Arenda + Ajša Cachovanka) | V 1, CAC, ČKŠ | CH: Pavlík Anton M: Zoubková Žaneta |
ATHÉNA Benasi (Bingo Polícia Slovakia + Aska Dych severu) | V 2, res.CAC | CH: Čurilla Lukáš M: Čurilla Lukáš | |
ATI Benasi (Bingo Polícia Slovakia + Aska Dych severu) | V 3 | CH: Čurilla Lukáš M: Čurilla Lukáš | |
BRIXIE Cachovanka (Ysoi van de Duvetorre + Mona Bono Campo) | V 4 | CH: Richter Juraj M: Škovran Ján | |
ASCHLY od Vysokej skaly (Cartovche Bomazde + Ira Campo) | V | CH: Feješ Roman M: Feješ Roman | |
AGIRA Soldymal (Tiger v.d.Simmeringer Haide + Arletta Big Fox) | VD | CH: Soldán Robert M: Soldán Robert | |
BASHKA Malinstar (Ender van de Duvetorre + Ajša Cachovanka) | VD | CH: Pavlík Anton M: Pavlík Anton | |
CORNELIA Cachovanka (Arco v.d.Duvetorre + Marta Bono Campo) | VD | CH: Richter Juraj M: Richter Juraj | |
DARLA Anubis the Second (Essegvári Kroc + Bona Orechová cesta) | VD | CH: Mésárošová Erika Ing. M: Ryšavý Boleslav | |
AFRA La cage aux folles (Tiger v.d. Simmeringer Haide + Esta od Meszta) | D | CH: Javorová Marcela M: Javorová Marcela | |
AŇA Edin Dvor (Dak z Polytanu + All Tigra Anubis the Second) | D | CH: Lacuš Roman M: Krajčovič Patrik | |
LAIKA vom Haus Penz (Joe Zlatá Harfa + Tara Airport Hannover) | D | CH: Penz Andreas M: Marton Pavol MVDr. | |
RIA za III mostami (Greif Campo + Holy Zlatý dukát) | D | CH: Tlčina Gabriel M: Stríbrský Branislav | |
FTP | DAYA z Vandalky (Achal Slavičí hnízdo + Clér Alké) | V 1, CAC, KV, BOB, BIS | CH: Košnarová Eva M: Bezruk Janna |
GIVA Orechová cesta (Harage Campo + Gama Orechová alej) | VD | CH: Zlejša Júlia Ing. M: Zlejšie Júlia a Kristína | |
FTCh | s.Ch. PADME Bohemia Alké (ICh. Bain Alké + Flair Bohemia Alké) | V 1, CAC | CH: Grygarová Alexandra M: Horáková Daniela |
FTVet | IRA Campo (Clark Lufty + Axa Elmar) | ? | CH: Hlinka L´ubomír M: Feješ Roman |
TERVUEREN | |||
PTŠ | URBAN Comme un Reve Noir (Fakaiser Idame + Zisvaja v.d.Hoge Laer) | VN 1 | CH: Pálfalviné Vig Annamária M: Pálfalviné Vig Annamária |
PTD | PROT Deabei (Corsini Valentino + s.r. s.ICh. Delphine Erlander) | VN 1 | CH: Štýbrová Beata Ing. M: Štýbrová Beata Ing. |
PTM | BATISSE du Chemin des Sorciéres (Stavropol de la Clairiére aux Louves + Elle des Terres Bergéres) | V 1, CAJC, KVM | CH: Várnainé Udvardy Krisztina M: Hicsák Anita |
KABOR Dog Arabat (Ch. Cron del Segadal + s.Ch. Adafy Oridix) | V 2 | CH: Burláková Alexandra M: Abrahámová Hana | |
UGHO KALLO Sixty Six (Jch. Kallo Deabei + Ch. Charlotte Mia Sixty Six) | V 3 | CH: Kuncmanová Iva M: Smužynská Magdalena | |
UP KALLO Sixty Six (Jch. Kallo Deabei + Ch. Charlotte Mia Sixty Six) | V 4 | CH: Kuncmanová Iva M: Stracková Monika | |
KRON Dog Arabat (Ch.Cron de el Segadal + s.Ch.Adafy Oridix) | V 5 | CH: Burláková Alexandra M: Nováková Miluše | |
LEXUS z Kovárny (s.r. Usky du Crépuscule des Loups + s.r.Ch. Bjarkarima Vega) | VD | CH: Pisarčíková Hana M: Škvorová Blanka | |
Pmezi | JCh. MOLOKO Deabei (Ch.Domburg Dressed to Impress at Talamo + s.JCh.Anee Oridix) | V 1, CAC | CH: Štýbrová Beata Ing. M: Habustová Jana Mgr. |
A´NAIKES VAN Calaina (s.Int.Ch.Kid-Dylan v.d.Lamar + Uye Vilwarin des Étangs Sauvages) | VD 2 | CH: Husáková Pavla M: Mitas Erik | |
PTO | QUAI XCALIBUR Sixty Six (Xcalibur du Cadre Noir + Christine Mia Sixty Six) | V 1, CAC, KV | CH: Kuncmanová Iva M: Tihelková Monika + Macek R. |
KILLI Deabei (Domburg In Envy + KlCh.Anee Oridix) | V 2, res. CAC | CH: Štýbrová Beata Ing. M: Bagdal Brigitta | |
GIL´SENNA Me-Ga Dens (Ch. Zsimba des Terres Bergéres + Holly Me-Ga Dens) | V 3 | CH: Mészarosová Gabriela M: Mésárošová Erika | |
JCh. TROY GOLIAT Sixty Six (Kiosan´s Goliat + Christine Mia Sixty Six) | VD | CH: Kuncmanová Iva M: Tihelková + Macek | |
JCh. KALLO Deabei (Domburg In Envy + KlCh.Anee Oridix) | nedostavil se | CH: Štýbrová Beata Ing. M: Szerudová Barbora | |
PTP | ZEALOUS JUVELL z Kovárny (Juvell Or Na v.Moned + Ch.Arnica Ráj pod Zvičinou) | V 1, CAC | CH: Pisarčíková Hana M: Píšová Markéta |
Ch. TICO-TWINKLE v.d. Weiwakers (s.r.York van de Hoge Laer + Twinkle van de Hoge Laer) | nedostavil se | CH: Peters T.W.P.M M: Štýbrová Beata Ing. + Szeruda J. | |
PTCh | Ch. CRON del Segadal (R.E.Ch. Xeros v.d. Hoge Laer + s.r.Ch. Umbra v.d. Hoge Laer) | V 1, CAC, ČKŠ | CH: Casado Jose M: Burláková Alexandra |
LANCELOT s Krasnoy Gorki (Birry Barnacký prameň + Andra Vlčinec) | V 2, res.CAC | CH: Bezruk Janna M: Bezruk Janna | |
Luavjan´s VICTORY (Oural de la Fureur du Crépuscule + Sparkling Kiki) | nedostavil se | CH: Bottagisio Pietro M: Balažicová Nikol + Galová Irena | |
PTVet | s.Ch. HEAVENLY VISION z Kovárny (s.Ch.Lubanja´s Vision + P.E.Ch.Adina Mlynský Ostrov) | V 1 | CH: Pisarčíková Hana M: Škvorová Blanka |
ENRICO Rudolfovská skála (Gavtyv Norrevang + Bonna Mateo) | V 2 | CH: Matušková Stanislava M: Pisarčíková Hana + Balažicová Nikol | |
FTD | BEAUTY TIME Heritage (Winjammers It was in the Star + Ch. Hellene Britany Sixty Six) | VN 1, BIS dorost | CH: Kočová Jana M: Kočová Jana |
FTM | BRIE du Chemin des Sorciéres (Stavropol de la Clairiére aux Louves + Elle des Terres Bergéres) | V 1, CAJC, KVM, BIS Junior | CH: Várnainé Udvardy Krisztina M: Bagdal Brigitta |
IGNEOUS INNAH z Kovárny (Ch. Zealous Juvell z Kovárny + s.Ch. Innah Adina z Kovárny) | V 2 | CH: Pisarčíková Hana M: Pisarčíková Hana | |
CHANGE Randy Dog (s.Ch.Chewy Dog Arabat + Bonna Randy Dog) | nedostavila se | CH: Tvrdá Renata M: Tvrdá Renata | |
Fmezi | JCh. MAUD Deabei (Ch.Domburg Dressed to Impress at Talamo + s.JCh.Anee Oridix) | VD 1 | CH: Štýbrová Beata Ing. M: Bartošová Irena |
FTO | ELLE des Terres Bergeres (Corsini Hunter + Yvresse v.d.Hoge Laer) | V 1, CAC | CH: de Wilde Serge M: Várnainé Udvardy Krisztina |
EQUINOX z Kovárny (s.r.s.Ch.Rival de la Fureur de Crépuscule + s.Ch. Fay Black z Kovárny) | V 2, res.CAC, ČKŠ | CH: Pisarčíková Hana M: Takáčová Nora+ Sipták Osvald | |
HENNESI FLY s Krasnoy Gorki (Lexus s Krasnoy Gorki + Cindy du Domaine de Chodes) | V 3 | CH: Bezruk Janna M: Bezruk Jana | |
FEE BEE Arga Star (s.Ch. Lubanja´s Vision + Akyra Porta Bohemica) | D | CH: Najmanová Kamila M: Šišolák Radoslav | |
FTP | s.r. s.ICh. DELPHINE Erlander (Djaegar v.d. Lamar + Grimmendans Xeres) | V 1, CAC, KV, BOB | CH: Dunlop R.+B. M: Štýbrová Beata Ing. |
s.Ch. ADAFY Oridix (Oural de la Fureur du Crépuscule + s.r. Ottira de la Prairie de la Sommerau) | V 2, res.CAC, ČKŠ | CH: Dvořáková Lenka Ing. M: Burláková Alexandra | |
FTCh | ITTA Dog Arabat (Ch. Cron del Segadal + Ch. Adafy Oridix) | V 1, CAC, ČKŠ | CH: Burláková Alexandra M: Burláková Alexandra |
KIKO Deabei (Domburg In Envy + Anee Oridix) | V 2, res.CAC | CH: Štýbrová Beata Ing. M: Hicsák Anita | |
NATHALIA MIA Sixty Six (Kiosan´s Goliat + Mia Dylan v.d.Lamar) | V 3 | CH: Kuncmanová Iva M: Tihelková Monika | |
FTVet | Ch.ELEANOR z Kovárny (Tarass de la Quiévre + P.E.Ch.Adina Mlynský Ostrov) | V 1, BIS Veterán | CH: Pisarčíková Hana M: Pisarčíková Hana + Hronská Beata |
BONNA Randy Dog (s.Ch.Benito Barnacký prameň + Ch.Caillé Deabei) | nedostavila se | CH: Tvrdá Renata M: Tvrdá Renata | |
Výsledky soutěží: | |||
Nejlepší pár psů | |||
1. 2. | BOT Cron de el Segadal + Itta Dog Arabat BOT Quai Xcalibur Sixty Six + Nathalia Mia Sixty Six | Burláková A. Tihelková M. | |
3. 4. | BOG Toby Comme un Réve Noir + Tosca Comme un Réve Noir BOT Killi Deabei + Batisse du Chemin des Sorciéres | Pálfalviné Vig A. Hicsák A. | |
Nejlepší chovatelská skupina | |||
1. 2. | BOT Killi, Kiko, Moloko, Maud, Prot BOM Acita, Ashon | Deabei Malinstar | Ing. Štýbrová |
Nejlepší plemeník | |||
1. | BOM Aton Happy Arenda | Cirus Dych Severu, Ashon + Acita Malinstar | maj. Ing. Schvarzbacher |
New Black Sib z Kovárny splnila podmínky pro udělení titulu Klubový šampion KCHPBO | |||
Ciuna od Suché hory splnila podmínky pro udělení titulu Champion Slovenska | |||
Race Bohemia Alké splnila podmínky pro udělení titulu Champion Slovenska |