VÝSTAVNÍ VÝSLEDKY / SHOW RESULTS
rok 2008


26.01.2008 - MVP Trenčín, SK
Posuzovali: BO - Gabriela Ridarčíková, SK
GROENENDAEL
PTO
FLASH BLACK Starý Machnáč
(s.Ch.Black Bint z Kovárny + Ch.Balance Starý Machnáč)
V1, CAC, CACIB
CH: Takáčová Nora
M: Nagy Gabriel
FTMez
JCh. GWYNETH BLACK z Kovárny
(Corsini Hunter + s.r. s. Int.Ch.New Black Sib z Kovárny)
V1, CAC, CACIB, BOB
CH: Pisarčíková Hana
M: Sováková Olga + Pisarčíková Hana
FTO
FREDERIQUE Starý Machnáč
(s.Ch.Black Bint z Kovárny + Ch.Balance Starý Machnáč)
V1, CAC, res.CACIB
CH: Takáčová Nora
M: Takáčová Nora + Kremmer Ladislav

JCh.ECLAIRE BLACK z Kovárny
(s.r.s.Ch.Rival de la Fureur du Crépuscule + s.Ch.Fay Black z Kovárny)
V2, res.CAC
CH: Pisarčíková Hana
M: Pisarčíková Hana
MALINOIS
PMez
RED Bohemia Alké
(Gino Mateo + s.Ch. Padmé Bohemia Alké)
V1, CAC, res.CACIB
CH: Grygarová Alexandra
M: Lebedová Jitka
PTO
BAD Fany Eciloten
(Cartovche Bomazde + Fany Malidaj)
V1, CAC, CACIB
CH: Klímová Hana
M: Goljanová Lenka

ARDENS Malimit
(Dardo de Alphaville Bohemia + Hellen Malidaj)
V2, res.CAC
CH: Oliva Milan
M: Chytilová Anna

BISHOP Falcon´s Camp
(Essegvári Kill + Bonnie od Meszta)
VD3
CH: Kalina Marek
M: Lonc Ján
FTM
ABIBI Bohemia Atevy
(Alf vom Nordhang der Eifel + Lili z Hückelovy vily)
V1, CAJC
CH: Košťál Vladimír
M: Veličková Michaela

CORA pod Cvilínem
(Bad Fany Eciloten + Iman de Alphaville Bohemia)
nedostavila se
CH: Čeplová Dagmar
M: Vlk František
Fmez
Jch. RACE Bohemia Alké
(Gino Mateo + s.Ch. Padmé Bohemia Alké)
V1, CAC, res.CACIB
CH. Grygarová Alexandra
M: Němečková Ivana Ing.

DAISY z Chittusiho údolí
(Master de Alphaville Bohemia + Indira v.Greifenring)
V2, res.CAC
CH: Kysela Emil
M: Trojanovič Peter

CAMI SK Sion
(Carlos vom Drachenherz + Aura SK Sion)
V3
CH: Adamjak Ondrej
M: Adamjak Ondrej
FTO
ASHARI Bohemia Temperament
(Ch.Bartel Rudolfovská skála + Corra Sa-Kra Beskydy)
V1, CAC
CH: Konečný David
M: Tamášiová Jana JUDr.

BLONDIE SK Sion
(Lupano´s Duke + Aura SK Sion)
VD2
CH: Adamjak Ondrej
M: Koberčík Viliam

CEGA Cago
(Harage Campo + Gama Orechová álej)
VD3
CH: Cagáňová Stanislava
M: Štuková Mária

DARA Cago
(Gymor Campo + Celida Sweet Home)
VD4
CH: Cagáňová Stanislava
M: Cagáňová Stanislava
FTP
Ch.DIXI z Chotyně
(Benjamin z Vandalky + Ambra z Chotyně)
V1, CAC, CACIB, BOB
CH: Šoršová Kateřina
M: Fukárek Michal
TERVUEREN
PTM
A´NAIKES VAN Calaina
(s.Int.Ch.Kid-Dylan v.d.Lamar + Uye Vilwarin des Étangs Sauvages)
V1, CAJC
CH: Husáková Pavla
M: Mitas Erik

JOE STAVRO z Kovárny
(s.r.Stavropol de la Clairiére aux Louves + Queen Cherry z Kovárny)
nedostavil se
CH: Pisarčíková Hana
M: Sipták Osvald
PTMez
TROY GOLIAT Sixty Six
(Kiosan´s Goliat + Christine Mia Sixty Six)
V1, CAC, CACIB, BOB
CH: Kuncmanová Iva
M: Macek Roman

HERAN Randy Dog
(s.Ch.Heavenly Vision z Kovárny + Bonna Randy Dog)
V2, res.CAC
CH: Tvrdá Renata
M: Dvořák Josef
PTO
Jch. QUAI XCALIBUR Sixty Six
(JCh.Xcalibur de Cadre Noir + Mia-Dylan v.d.Lamar)
V1, CAC, res.CACIB
CH: Kuncmanová Iva
M: Tihelková Monika

GHOUST OF GERONIMO Randy Dog
(s.Ch.Heavenly Vision z Kovárny + Amatha Vakutex)
V2, res.CAC
CH: Tvrdá Renata
M: Tvrdá Renata
FTD
CHANGE Randy Dog
(s.Jch. Chewy Dog Arabat + Bonna Randy Dog)
VN
3.místo - BIS Dorost
CH: Tvrdá Renata
M: Tvrdá Renata

ANIE LEE Savage from Moravia
(pE Cabor v.Labayo + Brita Tradice)
VN
CH: Pekařová Martina
M: Pekařová Martina
FTM
IGNEOUS INNAH z Kovárny
(Ch. Zealous Juvell z Kovárny + s.Ch. Innah Adina z Kovárny)
V1, CAJC
CH: Pisarčíková Hana
M: Pisarčíková Hana
FTMez
ISCHA Dog Arabat
(Ch. Cron del Segadal + Ch. Adafy Oridix)
V1, CAC, CACIB
CH: Burláková Alexandra
M: Tvrdá Renata
FTO
KARLA z Polytanu
(Crog v.Further Moor + Yndy z Polytanu)
V1, CAC, res.CACIB
CH: Tóth Ján
M: Paulovič Juraj

EQUINOX z Kovárny
(s.r.s.Ch.Rival de la Fureur du Crépuscule + s.Ch.Fay Black z Kovárny)
nedostavila se
CH: Pisarčíková Hana
M: Takáčová Nora + Sipták Osvald
JCh.Gwyneth Black z Kovárny splnila podmínky pro udělení titulu Champion SK.
Ch.Dixi z Chotyně splnila podmínky pro udělení titulu Champion SK a InterChampion.

Zpět na výsledky výstav
Zpět na úvod