01.09.2007 - MVP Mladá Boleslav Posuzovali: AO - Miroslav Václavík, CZ; BO - Igor Selimovič, HR | |||
AUSTRALSKÝ OVĆÁK | |||
PTŠ | Arije Mi Sion Gentle Mate * 15.32007 (JCh.Ch.Las Rocosa Rusty Bull x JCh.Rising Sun True & Gentle Mate) | VN1 | CH: Mgr.Václav Kozel M: Mgr. Mariana Kozlová |
Double-O-Seven Puella Fera * 23.5.2007 (Ch.Thornapple Aftershock x JCh.Bonny Sue Puella Fera) | nedostavil se | CH: Bohumila Huňková M: K.Folprechtová/ B.Huňková | |
PTD | Shoreland's Smart Hobbit Willie * 6.1.2007 (Ch.River Run River Dance PT x Ch.Shorelan's Right on the Money) | VN1 | CH: Suzanne Mayborne M: Zuzana Hodová |
PTM | Best For Great Lady Bohemia Acro * 22.9.2006 (Ch.Chupachups del Whymper delle Grandes Jorasses x JCh.Shallow Rivers Vvahe Huli Tepa Acro) | V1, CAJC | CH: Jarmila Podzemská M: Lenka Hanzlová |
Alladin Gorzowska Panorama * 23.11.2006 (Koala-Ts Heza Rowdy Gator x Stand By Me Talisman) | V2 | CH: Janina Szostak M: Eva Maixnerová | |
Black Diamond Dragon Bohemia Acro * 22.9.2006 (Ch.Chupachups del Whymper delle Grandes Jorasses x JCh.Shallow Rivers Vvahe Huli Tepa Acro) | V3 | CH: Jarmila Podzemská M: Eva Maixnerová | |
Attila vom Würdebach * 15.7.2006 (Bullaburra Hide and Seek x Annabell von den Sieben Tälern) | VD4 | CH: Katrin + Jens Siemon M: Nadine Radschikowsky | |
A-Salt and Pepper Amazonka * 4.7.2006 (Ch.Sunshine Sooner or Later x JCh. Ch.Born in Rosebud Tina-of-Bagfri) | nedostavil se | CH: Kateřina Fridrichová M: Kateřina Fridrichová | |
PTMez | JCh.Calico Boy Puella Fera * 12.3.2006 (Ch.Shallow Rivers'Wahpeeh Catawba x Beckie Puella Fera) | V1, CAC | CH: Bohumila Huňková M: Kateřina Folprechtová |
PTO | JCh.Alpine River Blue Ice * 12.6.05 (Ch.Shallow River's Wahpeed Catawba x Blazeruby van Nattrejka) | nedostavil se | CH: Martina Oitzl M: Iwona Musial |
PTCh | JCh.Ch.Czukan Ew-Bor * 19.10.2003 (Ch.Goldstar Cauz'n A Ruckus x Ch.Shoreland's Expensive Hobby) | V1, CAC, CACIB | CH: Ewa Borkiewicz M: Eva Maixnerová |
Ch.Sunshine Shanti Shalow Rivers * 6.1.2004 (Ch.Moonlight's Best Bib and Trucker x Ch.Sunshine Black and Blue) | V2, res.CAC, res.CACIB | CH: Lynn Cobb-Conn M: Mary Claire + J.+A .Podzemských | |
FTM | Electra Blue Glide ProstoChudo * 7.9.2006 (Ch.Chupachups del Whymper delle Grandes Jorasses x Fiti Blue Elegance) | V1, CAJC | CH: Bohumila Huňková M: Iva Karafiátová |
A-Sexy Baby Amazonka * 4.7.2006 (Ch.Sunshine Sooner or Later x JCh. Ch.Born in Rosebud Tina-of-Bagfri) | V2 | CH: Kateřina Fridrichová M: Petra Součková | |
Daiquiri Quenssy od Diamantové řeky * 22.11.2006 (Ch.Goldstar Cauz'n A Ruckus x Afrodite of Secret Key) | V3 | CH: Eva Maixnerová M: Tereza Švecová | |
Dirty Dancer Prosto Chudo * 8.8.2006 (Ch.Sunshine Shanti Shallow Rivers x Shallow River's Vvacakhos Ana Cree) | nedostavila se | CH: Irina Pipkova M: Patrik Panýrek | |
FMez | JCh.Catawba Acro Puella Fera * 12.3.2006 (Ch.Shallow Rivers'Wahpeeh Catawba x Beckie Puella Fera) | V1 | CH: Bohumila Huňková M: J.+A .Podzemských |
FTO | Angelles Redy od Diamantové řeky * 23.4.2005 (Ch.Goldstar Cauz'n A Ruckus x Afrodite of Secret Key) | V1, CAC, CACIB, BOB | CH: Eva Maixnerová M: Eva Maixnerová |
Burning Heart Puella Fera * 7.7.2005 (JCh.Ch.Las Rocosa Rusty Bull x Beckie Puella Fera) | V2 | CH: Bohumila Huňková M: Zdeňka Šťulíková | |
FTCh | JCh. Ch.Anais Anais Bohemia Acro * 31.1.2006 (Ch.Hollywood It x Fiti Blue Elegance) | V1, CAC, res.CACIB | CH: Jarmila Podzemská M: Jarmila + Antonín Podzemských |
GROENENDAEL | |||
PTM | HUGO BLACK z Kovárny (s.r. s.Ch. Rival de la Fureur du Crépuscule + T.s. Eur.Ch. Fara Yazoo du Chemin des Sorciéres) | V1, CAJC | CH: Pisarčíková Hana M: Bechyňská Ludmila |
LUPO Deabei (s.r.Ch. Trust du Ribaudeau + s.T.s.Ch. Ysel Comme Un Reve Noir) | V2 | CH: Ing.Štýbrová Beata M: Reitschmiedová Veronika | |
PTMez | LOPOUCHE Deabei (s.r.Ch. Trust du Ribaudeau + s.T.s.Ch. Ysel Comme Un Reve Noir) | VD1 | CH: Ing.Štýbrová Beata M: Ing.Štýbrová Beata |
PTVet | Ch. BLACK JACK Black Morion (s.Ch. Black Bint z Kovárny + Arabel di Vildor) | V1, nejl.veterán BOB | CH: Prchalová Dagmar M: Prchalová Dagmar |
FTM | ARISIES Balpoa (s.r.Usky du Crépuscule des Loups + s.r. s. T.s. p.E. Ch. Ursine du Clos des Agapornis) | V1, CAJC | CH: Poláčková Blanka M: Poláčková Blanka |
BECKY Aranal (Int.Ch.Bergerac Xerxes + Rossa Brilianté Hvězdná laguna) | VD2 | CH: Nechvátalová Zdeňka DiS M: Nechvátalová Zdeňka Dis | |
FMez | JCh. GWYNETH BLACK z Kovárny (Corsini Hunter + s.r. s. Int.Ch. New Black Sib z Kovárny) | V1, CAC, res.CACIB | CH: Pisarčíková Hana M: Pisarčíková Hana + Sováková Olga |
FTO | Jch.ECLAIRE BLACK z Kovárny (s.r.s.Ch.Rival de la Fureur du Crépuscule + s.Ch.Fay Black z Kovárny) | V1, CAC | CH: Pisarčíková Hana M: Pisarčíková Hana |
FTCh | s.r. s. p.E. T.s.Ch. URSINE du Clos des Agapornis (R.E.Ch.If du Crépuscule des Loups + s.r.Ch.Rehane de la Douce Plaine) | V1, CAC, CACIB | CH: Gaudiani Sylviane M: Poláčková Blanka |
MALINOIS | |||
PTD | BARNY Ruby Gale (Black Bonny Kwanah + Ch.Agga Anien Ruby Gale) | N1 | CH: Kubáčková Eva M: Dragounová Veronika |
BONNY Ruby Gale (Black Bonny Kwanah + Ch.Agga Anien Ruby Gale) | N2 | CH: Kubáčková Eva M: Kubáčková Eva | |
PTM | RICHIE Bohemia Alké (Gino Mateo + s.Ch.Padmé Bohemia Alké) | V1, CAJC | CH: Grygarová Alexandra M: Horáková Daniela / Patáková Ivana |
PTP | ARNNY z Věrné smečky (Beryl Foxly Bohemia + Aza z Labského přívozu) | V1 | CH: Křížová Hana M: Eliáš Luděk |
APOLLO Durnitor (Ch.Achal Slavičí hnízdo + Brema Foxly Bohemia) | V2 | CH: Helclová Martina M: Kliment Josef | |
ARGO od Vomaru (Gal Gold Ba-Ka-Ra + Besy Tradice) | V3 | CH: Voves Martin M: Vinč Josef | |
FTŠ | HATARA Kwanah (s.r. Int.Ch.Prowl Bohemia Alké + Int.Ch.Ciara Kwanah) | VN1 | CH: Mrňáková Zuzana M: Mrňáková Zuzana |
FTM | ZAIRA de Alphaville Bohemia (Jch. Dan z Jorku + s.Ch.Natty Bohemia Alké) | V1, CAJC | CH: Pospíchalová Jitka M: Jeníková Jitka |
AFERA Maribor (Blesk Janchov + Afra Tufra) | V2 | CH: Jehličková Marie M: Jehličková Marie | |
FTmez | JCh.ANGELA Steinerwood (s.r.Ch.Alexandre du Hameau St.Blaise + Ch.Dominika Rudolfovská skála) | V1, CAC | CH: Steiner Jiří M: Horáčková Radka Ing. |
AJDA Zelené terasy (Jake Malidaj + Ballou Laroja) | VD2 | CH: Kříž Josef M: Czepielová Veronika | |
FTO | EYRA Kwanah (s.r. s. Int.Ch. Aianys Casper Bohemia + s.JCh. Dakota de Brona Kwanah) | V1, CAC, CACIB, BOB | CH: Mrňáková Zuzana M: Jirásková Marie |
JCh.CONNIE od Klapského potoka (WCh.Chase Bohemia Alké + Aranka Stříbrná Abaza) | V2, res.CAC | CH: Zázvorka Jaroslav M: Novosádová Markéta | |
s.Kl.Ch.AFRIA ANGIE Ruby Gale (Mch. Friac Bohemia Alké x Ch. Arga Janchov) | V3 | CH: Kubáčková Eva M: Kubáčková Eva | |
ANITA Plzeňský Teufel (Grim Malidaj + Jasie Malidaj) | nedostavila se | CH: Radová Martina M: Štychová Marie | |
s.JCh.DAKOTA DE BRONA Kwanah (Ch.Friac Bohemia Alké + P.E.Int.Ch.Brona z Uliček) | nedostavila se | CH: Mrňáková Zuzana M: Sedláček Jindřich | |
FTP | s.Ch. PADMÉ Bohemia Alké (s.r. P.E. Int.Ch. Bain Alké + P.E. Ch. Flair Bohemia Alké) | V1, CAC, res.CACIB | CH: Grygarová Alexandra M: Horáková Daniela |
Ch.AGI Bohemia Labín (JCh.Dan z Jorku + s.Ch.Andromeda Kwanah) | V2, res.CAC | CH: Ing.Krejza Jiří M: Plívovi Martina a Jiří | |
AFRA Tufra (Crag Laroja + Bauchi Sa-Kra Beskydy) | V3 | CH: Tůma František M: Jehličková Marie | |
Ch.ARAH Mi-Ji (A´Cartouche Magbet King + Ambra Baillou) | V4 | CH: Kolářová M. M: Kolářová M. | |
FTCh | Int.Ch.CIARA Kwanah (JCh.Dan z Jorku + P.E.Int.Ch.Brona z Uliček) | V1, CAC | CH: Mrňáková Zuzana M: Mrňáková Zuzana |
FTVet | s.r.Ch. ACLERA z Vandalky (P.E.s.r. a. MCh. Bain Alké + ICh. Clér Alké) | V1, Nejl.veterán | CH: Košnarová Eva M: Pokorní Daniela a Jan |
TERVUEREN | |||
PTM | ASKY Balpoa (s.r.Usky du Crépuscule des Loups + s.r. s. T.s. p.E. Ch. Ursine du Clos des Agapornis) | V1, CAJC | CH: Poláčková Blanka M: Poláčková Blanka + Babuljak Michal |
HERAN Randy Dog (s.Ch.Heavenly Vision z Kovárny + Bonna Randy Dog) | VD2 | CH: Tvrdá Renata M: Dvořák Josef | |
PTMez | QUICK XCALIBUR Sixty Six (JCh.Xcalibur de Cadre Noir + Mia-Dylan v.d.Lamar) | V1, CAC | CH: Kuncmanová Iva M: Novosádová Markéta |
JCh.FAIR PLAY z Kovárny (s.Ch.Lubanja´s Vision + s.Ch. Innah Adina z Kovárny) | V2, res.CAC | CH: Pisarčíková Hana M: Kejzlarová Daniela Ing. | |
PTO | NEO GOLIAT Sixty Six (Kiosan´s Goliat + Mia-Dylan v.d.Lamar) | V1, CAC, CACIB | CH: Kuncmanová Iva M: Rokosová Šárka |
s.JCh.CHEWY Dog Arabat (Ch.Cron de el Segadal + s.Ch.Adafy Oridix) | V2, res.CAC | CH: Burláková Alexandra M: Jonáš František | |
GHOUST OF GERONIMO Randy dog (s.Ch.Heavenly Vision z Kovárny + Amantha Vakutex) | V3 | CH: Tvrdá Renata M: Tvrdá Renata | |
JCh.XCALIBUR de Cadre Noir (Rhone de Brunalines + Nanine de la Grande Lande) | V4 | CH: John K.L.+Adams M.-L. M: Staříková + Kuncmanová + Petrová | |
PTCh | Ch. CRON del Segadal (R.E.Ch. Xeros van de Hoge Laer + s.r.Ch. Umbra van de Hoge Laer) | V1, CAC, res.CACIB | CH: Casado Miquel a Jose M: Burláková Alexandra |
Ch. N´JADE GOLIAT Sixty Six (Kiosan´s Goliat + Mia-Dylan v.d.Lamar) | V2, res.CAC | CH: Kuncmanová Iva M: Eliášová Jana + Kuncmanová Iva | |
FTM | MAUD Deabei (Ch.Domburg Dressed to Impress at Talamo + s.JCh.Anee Oridix) | V1, CAJC, BOB 2.místo v soutěži o Nejlepší mladou fenu výstavy | CH: Štýbrová Beata Ing. M: Bartošová Irena |
FTMez | ISCHA Dog Arabat (Ch.Cron de el Segadal + s.Ch.Adafy Oridix) | V1, CAC | CH: Burláková Alexandra M: Tvrdá Renata |
FUTURE FAME z Kovárny (s.Ch. Lubanja´s Vision + s.Ch. Innah Adina z Kovárny) | V2, res.CAC | CH: Pisarčíková Hana M: Řeřuchová Markéta Ing. | |
IZA Dog Arabat (Ch.Cron de el Segadal + s.Ch.Adafy Oridix) | V3 | CH: Burláková Alexandra M: Forejtová Romana | |
FTO | ITTA Dog Arabat (Ch.Cron de el Segadal + s.Ch.Adafy Oridix) | V1, CAC, CACIB | CH: Burláková Alexandra M: Burláková Alexandra |
ELKE Randy Dog (Sun-Tee Rudolfovská skála + Bonna Randy-Dog) | V2, res.CAC, res.CACIB | CH: Tvrdá Renata M: Tvrdá Renata | |
JCh.ADRIANE Nobby Rock (Kiosan´s Goliat + JCh.Deborah Sixty Six) | nedostavila se | CH: Dlouhá Andrea M: Dlouhá Andrea | |
FTvet | DRAGA od Kačky (Ador Osam + Int.Ch.Catrin Rudolfovská skála) | V1, Nejl.veterán | CH: Ludvíková Kateřina M: Dvořáková Květa |
Fena Angelles Redy od Diamantové řeky splnila podmínky pro titul Champion ČR |