18.08.2007 - MVP Bratislava Posuzovali: AO - Péter Harsányi, H, BO - Eleonóra Fischerová, SK | |||
AUSTRALSKÝ OVČÁK | |||
PTM | Best for Great Lady Bohemia Acro * 22.9.2006 (Chupachups del Whymper delle Grandes Jorasses x JCh.Shallow Rivers Vvahe Huli Tepa Acro) | V1, CAJC,Nominace na Cruft´s 2008 | CH: Jarmila Podzemská M: Lenka Hanzlová |
Achilles Svěží vítr *27.6.2006 (JCh.Ch.Czukan Ew-Bor x Laverton Bilitis) | V 2 | CH: Ivana Šarochová M: Lucie Nemethová | |
Pmezi | Angel Eyes Francuz of Crystal Lake * 9.9.2005 (Ch. Nowagga´s Call Me Tazz x Toryak´s Just A Dream) | V 1, CAC, CACIB,Nominace na Cruft´s 2008, BOB | CH: Sylvie Galliaert M: Kedziorek M.I K. |
Atawalpa des Phantomes des Callas (V´West Gate Brown de L´Oree de x Carolina Calais´s Reyne AKC) | nedostavil se | CH: Weiss Jean-Michel M: Weiss Jean-Michel | |
PTO | Silver Dream Aussie´s Aristrocrat * 28.6.2004 (Ch. Treepine Hary Poter of Bay x Ch. That´s Fine du Clos des Duc) | nedostavil se | CH: Korósz-Papp J.-Korósz A. M: Killián Kitty |
PTCh | Ch.Sunshine Shanti Shalow Rivers * 6.1.2004 (Ch.Moonlight's Best Bib and Trucker x Ch.Sunshine Black and Blue) | V1, CAC, res.CACIB, | CH: Lynn Cobb-Conn M: J.+A .Podzemských |
FTM | Be Sunny Flash Bohemia Acro * 22.9.2006 (Chupachups del Whymper delle Grandes Jorasses x JCh.Shallow Rivers Vvahe Huli Tepa Acro) | V1, CAJC,Nominace na Cruft´s 2008 | CH: Jarmila Podzemská M: Kateřina Dědičová |
Electra Blue Glide Prosto Chudo * 7.9.2006 (Ch. Chupachups del whymper D.G. x Ch.Shalow Riwers Vvahe Huli Tepa Acro) | V2 | CH: Pipkin Irina M: Karafiátoví Iva | |
Affinity Svěží vítr *27.6.2006 (JCh.Ch.Czukan Ew-Bor x Laverton Bilitis) | V 3 | CH: Ivana Šarochová M: Bradová Kateřina | |
Dirty Dancer Prosto Chudo * 8.8.2006 (Sunshine Shanti Shalow Rivers x Shallow Rivers Wacachos Ana Cree) | nedostavil se | CH: Pipková Irina M: Panýrek Patrik | |
Fmezi | Anais Anais Bohemia Acro * 31.1.2006 (Ch.Hollywood It x Fiti Blue Elegance) | V1, CAC, CACIB, Nominace na Cruft´s 2008 | CH: Jarmila Podzemská M: Jarmila + Antonín Podzemských |
Beauty Mladá Živa * 13.9.2005 (Juretts Northland Bound x Rubby Colour Dream) | nedostavila se | CH: Živnová Veronika MVDr. M: Karafiátová Iva | |
FTO | Express Delivery del Whymper delle G.Jorasses * 9.4.2006 (Ch. Sunnyrain's Whitelighter x A Fish Named Wanda del Whymper delle G. Jorasses) | V1, CAC, res.CACIB | CH: Gabriella Lovati M: Lenka Hanzlová |
Apatoika des Phantomes des Callas * 30.12.2005 (Saddleridge´s Talk it up AKC x U´Iroquois Morning Star de Sol) | nedostavila se | CH: Weiss Jean-Michel M: Weiss Jean-Michel | |
FTCh | Ch.Shallow Rivers Wahe Huli Tepa Acro *14.11.2004 (Stonecrest Elite Above All x Elite Kissed by Sunshine) | V1, CAC | CH: Mary Claire M: J.+A .Podzemských |
GROENENDAEL | |||
PTŠ | GUINESS de la Chenestre (s.r.Talisman de d´Artamas + s.r.Ch.Djazzie de Sincfal) | VN1 | CH: Brixhe Yvette M: Brixhe Yvette |
PTMez | Jch.EFFECT OF BLACK z Kovárny (s.r.s.Ch.Rival de la Fureur du Crépuscule + s.Ch.Fay Black z Kovárny) | V1, CAC | CH: Pisarčíková Hana M: Pisarčíková Hana + Hronská Beata |
PTO | THORES TALISMAN Hvězdná laguna (Nautilus Oroya Terwipon + Issabó Hvězdná laguna) | V1, CAC, CACIB, BOB Nominace na Cruft´s 2008 | CH: Kazměrčíková Lucie M: Vokrouhlíková Martina |
FLASH BLACK Starý Machnáč (s.Ch.Black Bint z Kovárny + Ch.Balance Starý Machnáč) | V2, res.CAC, res.CACIB | CH: Takáčová Nora M: Nagy Gabriel | |
FTM | ARISIES Balpoa (s.r.Usky du Crépuscule des Loups + s.r. s. T.s. p.E. Ch.Ursine du Clos des Agapornis) | V1 | CH: Poláčková Blanka M: Poláčková Blanka |
FTMez | JCh. GWYNETH BLACK z Kovárny (Corsini Hunter + s.r. s. Int.Ch.New Black Sib z Kovárny) | V1, CAC, res.CACIB | CH: Pisarčíková Hana M: Sováková Olga + Pisarčíková Hana |
FTO | JCh.ECLAIRE BLACK z Kovárny (s.r.s.Ch.Rival de la Fureur du Crépuscule + s.Ch.Fay Black z Kovárny) | V1, CAC, CACIB Nominace na Cruft´s 2008 | CH: Pisarčíková Hana M: Pisarčíková Hana |
FTP | s.Ch. BIJOU Comme Un Reve Noir (JCh.Ygrec de l´Ocre Noir + JCh.Ginger Comme Un Reve Noir) | V1 | CH: Pálfálviné-Vig Annamária M: Konečná Monika |
LAEKENOIS | |||
FTO | JCh.CIUNA od Suché Hory (Ch.Derrick v.d.Schillingswarthe + s.Ch.Valkohampaan Diamante) | V1, CAC, CACIB, BOB Nominace na Cruft´s 2008 | CH: Frimmelová Hana M: Kotlán Petr |
MALINOIS | |||
PTM | RED Bohemia Alké (Gino Mateo + s.Ch.Padmé Bohemia Alké) | V1, CAJC Nominace na Cruft´s 2008 | CH: Grygarová Alexandra M: Horáková Daniela |
PTO | CASSIUS Palidog (Tiger v.d.Simmeringer Haide + Ambra Palidog) | V1, CAC | CH: Jankovič Pavel M: Jankovič Pavel |
PTP | CRISS Marko Gero (Falcon de Alphaville Bohemia + Joyce v.Greifenring) | V1, CAC | CH: Dvořáčková Markéta Ing. M: Labíková Edita |
PTCh | Ch.CANDY od Klapského potoka (Int.Ch.Chase Bohemia Alké + Aranka Stříbrná Abaza) | V1, CAC, CACIB, BOB Nominace na Cruft´s 2008 | CH: Zázvorka Jaroslav M: Krobovi Dana a František |
Int.Ch. BRUCE Vědusk (Falcon de Alphaville Bohemia + Gama z Hückelovy vily) | V2, res.CAC, res.CACIB | CH: Skula Dušan M: Horáčková Radka Ing. | |
FTM | RACE Bohemia Alké (Gino Mateo + s.Ch.Padmé Bohemia Alké) | V1, CAJC Nominace na Cruft´s 2008 | CH: Grygarová Alexandra M: Němečková Ivana Ing. |
MONA z Polytanu (Arco v.d.Duvetorre + Yndy z Polytanu) | VD | CH: Tóth Ján M: Kulich Ján Ing. | |
FTmez | JCh.ANGELA Steinerwood (s.r.Ch.Alexandre du Hameau St.Blaise + Ch.Dominika Rudolfovská skála) | V1, CAC | CH: Steiner Jiří M: Horáčková Radka Ing. |
ATI Benasi (Bingo Polícia Slovakia + Aska Dych Severu) | V2, res.CAC | CH: Čurilla Lukáš M: Čurilla Stanislav | |
FTO | ALL EYEZ ON ME du Baiser Orageux (The Tzaar du Baiser Orageux + Roxane du Baiser Orageux) | V1, CAC, CACIB, Nominace na Cruft´s 2008 | CH: Van den Busschen Claire M: Winalmik kennel |
AFRIA ANGIE Ruby Gale (Ch.Friac Bohemia Alké + Ch.Arga Janchov) | V2, res.CAC | CH: Kubáčková Eva M: Kubáčková Eva | |
BARIA Fany Eciloten (Cartovche Bomazde + Fany Malidaj) | V3 | CH: Klímová Hana M: Konečná Monika | |
AXA La Cage aux Folles (Tiger v.d.Simmeringer Haide + Esta od Meszta) | V4 | CH: Javorová Marcela M: Rekeň Peter | |
FTP | Ch.DIXI z Chotyně (Int.Ch.Benjamin z Vandalky + Int.Ch.Ambra z Chotyně) | V1, CAC, res.CACIB | CH: Šoršová Kateřina M: Fukárek Milan |
FTCh | Int.Ch.CIARA Kwanah (JCh.Dan z Jorku + P.E.Int.Ch.Brona z Uliček) | V1, CAC | CH: Mrňáková Zuzana M: Mrňáková Zuzana |
s.Ch. PADMÉ Bohemia Alké (s.r. P.E. Int.Ch. Bain Alké + P.E. Ch. Flair Bohemia Alké) | nedostavila se | CH: Grygarová Alexandra M: Horáková Daniela | |
TERVUEREN | |||
PTM | A´NAIKES VAN Calaina (s.Int.Ch.Kid-Dylan v.d.Lamar + Uye Vilwarin des Étangs Sauvages) | V1, CAJC Nominace na Cruft´s 2008 | CH: Husáková Pavla M: Mitas Erik |
PTmez | JCh.FAIR PLAY z Kovárny (s.Ch.Lubanja´s Vision + s.Ch. Innah Adina z Kovárny) | V1, CAC | CH: Pisarčíková Hana M: Kejzlarová Daniela Ing. |
PTO | ELIOS de la Chenestre (s.r.York v.d.Hoge Laer + Ylona de la Chenestre) | V1, CAC, CACIB, BOB Nominace na Cruft´s 2008 | CH: Brixhe Yvette M: Brixhe Yvette |
BARIK von den Modocs (Marik v.Calruna + Samira du Moulin de la Caille) | V2, res.CAC, res.CACIB | CH: Kraus Kerstin M: Huber Margit | |
VENDOR des Étangs Sauvages (R.E.Ragtime de la Clairiére aux Louves + Orca des Étangs Sauvages) | V3 | CH: Gillet Serge M: Kuncmanová Iva | |
NEO GOLIAT Sixty Six (Kiosan´s Goliat + Mia-Dylan v.d.Lamar) | V4 | CH: Kuncmanová Iva M: Rokosová Šárka | |
PTCh | Ch. ZEALOUS JUVELL z Kovárny (p.E.Juvell Or Na v.Moned + Ch.Arnica Ráj pod Zvičinou) | V1, CAC | CH: Pisarčíková Hana M: Píšová Markéta |
Ch. CRON del Segadal (R.E.Ch. Xeros van de Hoge Laer + s.r.Ch. Umbra van de Hoge Laer) | V2, res.CAC | CH: Casado Miquel a Jose M: Burláková Alexandra | |
Ch.CARUSO de la Chenestre (R.E.Ch.Xeros van de Hoge Laer + Yndra de la Chenestre) | V3 | CH: Brixhe Yvette M: Brixhe Yvette | |
Ch.RUBIN REVILLÉ Hvězdná laguna (Nautilus Oroya Terwipon + Ch.Cassuarina Hvězdná laguna) | V4 | CH: Kazměrčíková Lucie M: Kostková Mária | |
FTMez | JCh.Q´VILEMINNE MIA Sixty Six (JCh.Xcalibur de Cadre Noir + Mia-Dylan v.d.Lamar) | V1 | CH: Kuncmanová Iva M: Kuncmanová Iva |
FTO | FIONA Starý Machnáč (s.Ch.Black Bint z Kovárny + Ch.Balance Starý Machnáč) | V1 | CH: Takáčová Nora M: Cigáň Š. + Takáčová Nora |
FTO | CHRISTINE MIA Sixty Six (Valmont van het Wouwenhof + Mia-Dylan v.d.Lamar) | nedostavila se | CH: Kuncmanová Iva M: Kuncmanová Iva |
FTCh | Ch.CHARLOTTE MIA Sixty Six (Valmont van het Wouwenhof + Mia-Dylan v.d.Lamar) | V1, CAC, CACIB Nominace na Cruft´s 2008 | CH:Kuncmanová Iva M: Kuncmanová Iva |
Fena Charlotte nebyla uvedena v katalogu | |||
- | |||
Ch.CANDY od Klapského potoka splnil podmínky pro titul InterChampion | |||
JCh.RACE Bohemia Alké splnila podmínky pro titul Junior Champion SR | |||
JCh.FAIR PLAY z Kovárny splnil podmínky pro titul Junior Champion SR |