28.04.2007 - MVP Praha Posuzovali: AO - Iljev Marius, Rumunsko, BO - Ing. Beata Štýbrová | |||
AUSTRALSKÝ OVČÁK | |||
PTD | Best For Great Lady Bohemia Acro * 22.9.2006 (Chupachups del Whymper delle Grandes Jorasses x JCh.Shallow Rivers Vvahe Huli Tepa Acro) | VN 1 | CH: Jarmila Podzemská M: Lenka Hanzlová |
PTM | Calico Boy Puella Fera * 12.3.2006 (Ch.Shallow Rivers'Wahpeeh Catawba x Beckie Puella Fera) | V 1, CAJC | CH: Bohumila Huňková M: Kateřina Folprechtová |
A-Sonny Amazonka * 4.7.2006 (Ch.Sunshine Sooner or Later x JCh. Ch.Born in Rosebud Tina-of-Bagfri) | V 2 | CH: Kateřina Fridrichová M: Kateřina Fridrichová | |
Angel or Devil Bohemia Acro * 31.1.2006 (Ch.Hollywood It x Fiti Blue Elegance) | V 3 | CH: Jarmila Podzemská M: Magdalena Thomova | |
And I Want ... Diandra * 14.4.2006 (TJH (Rh) Windedos Night Flight x JCh. Ch.Lost Creek Diandra Tracy) | V 4 | CH: Martina Hodková M: Monika Buddeusová + Martina Hodková | |
Buddy Ganden Monge * 14.5.2006 (Ch.Sunswept's Shadow x Amy Mladá Živa) | VD | CH: Mgr.Julie Kouklíková M: Dagmar Cikánková | |
A-Sindibad Amazonka * 4.7.2006 (Ch.Sunshine Sooner or Later x JCh. Ch.Born in Rosebud Tina-of-Bagfri) | nenastoupil | CH: Kateřina Fridrichová M: Jitka Váňová | |
PTMz | JCh.Alpine River Blue Ice * 12.6.05 (Ch.Shallow River's Wahpeed Catawba x Blazeruby van Nattrejka) | V 1, CAC, (Res.CACIB) | CH: Martina Oitzl M: Iwona Musial |
PTO | Ch.Sunshine Sooner or Later * 7.3.01 (Sunshine's Based on Action x Ch.Peachcreek Sunshine Jitterbug) | V 1, CAC, (CACIB), BOB | CH: Lynn Cobb-Conn + Gilliard Nan M: Mary Claire + J.+A .Podzemských |
JCh.Alex Redy od Diamantové řeky * 23.4.2005 (Ch.Goldstar Cauz'n A Ruckus x Afrodite of Secret Key) | V 2 | CH: Eva Maixnerová M: Irena Wächterová | |
PTŠ | Ch.Sunshine Shanti Shalow Rivers * 6.1.2004 (Ch.Moonlight's Best Bib and Trucker x Ch.Sunshine Black and Blue) | V 1, CAC | CH: Lynn Cobb-Conn M: Mary Claire + J.+A .Podzemských |
JCh.Ch.Shadow Sunswept's * 19.2.2003 (Ch.Agua Dulce My Hearts Content x Ch.Casinos Midnight) | V 2, Res.CAC | CH: Glenda Stephenson M: Mgr.Julie Kouklíková | |
FTŠt | Sunnyrain The Star at Saussurea * 17.11.2006 (Ch.Snowbelts Landslide Victory x Sunnyrains Book of Shadows) | VN 1 | CH: Heather Moyer M: Iwona Musial |
Carolain Pearls od Diamantové řeky * 6.11.2006 (Ch.Goldstar Cauz'n A Ruckus x Afrodite of Secret Key) | VN 2 | CH: Eva Maixnerová M: Pavel Rosický | |
FTM | Express Delivery del Whymper delle G.Jorasses * 9.4.2006 (Ch. Sunnyrain's Whitelighter x A Fish Named Wanda del Whymper delle G. Jorasses) | V 1, CAJC | CH: Gabriella Lovati M: Lenka Hanzlová + J.Podzemská |
Agátha z Kamilkové zahrady * 3.2.2006 (Ch. Bayshore Red White and Blue x Anneli Wildrose Puella Fera) | V 2 | CH: Zdena Šťulíková M: Zorka Štayrová | |
Catawba Acro Puella Fera * 12.3.2006 (Ch.Shallow Rivers'Wahpeeh Catawba x Beckie Puella Fera) | V 3 | CH: Bohumila Huňková M: J.+A .Podzemských | |
Arlene Ganden Monge * 13.5.2006 (Ch.Sunswept's Shadow x Countrywoods American Made) | V 4 | CH: Mgr.Julie Kouklíková M: Mgr.Julie Kouklíková | |
All Eyes on Me Diandra * 14.4.2006 (TJH (Rh) Windedos Night Flight x JCh. Ch.Lost Creek Diandra Tracy) | V | CH: Martina Hodková M: Martina Hodková | |
Arosse Ganden Monge * 13.5.2006 (Ch.Sunswept's Shadow x Countrywoods American Made) | V | CH: Julie Kouklíková M: Tomáš Brožík | |
FTMz | Shallow River's Anani Taino Acro * 13.12.05 (Shallow River's Ute Noochee x Dark Krista de L'Oree des Charmois) | V 1, CAC, (CACIB) | CH: Mary Claire M: Lenka Hanzlová + J.Podzemská |
FTO | JCh.Balantine's Puella Fera * 7.7.2005 (JCh.Ch.Las Rocosa Rusty Bull x Beckie Puella Fera) | nenastoupila | CH: Bohumila Huňková M: Patrik Panýrek |
GROENENDAEL | |||
PTM | HUGO BLACK z Kovárny (s.r.s.Ch.Rival de la Fureur du Crépuscule + T.s.Ch.Fara Yazoo du Chemin des Sorciéres) | V 1, CAJC | CH: Pisarčíková Hana M: Bechyňská Ludmila |
PMez | BLACK MAGIC z Kovárny (s.r.p.E.Ch.Bentho IBN Greco de Bruine Buck + Ch.Sofia de la Foret de Bizy) | V 1, CAC, CACIB | CH: Pisarčíková Hana M: Macák Miloslav |
Jch. EFFECT OF BLACK z Kovárny (s.r.Ch. Rival de la Fureur du Crépuscule x s.Ch. Fay Black z Kovárny) | VD 2 | CH: Pisarčíková Hana M: Pisarčíková / Hronská | |
PTO | Jch. XTREME BLACK z Kovárny (T.s. Ch. ZSIMBA des Terres Bergeres + s.Ch. Fay Black z Kovárny) | V 1, CAC, res.CACIB | CH: Pisarčíková Hana M: Hanušová Marie |
SIR BEDIVER Hvězdná laguna (Nautilus Oroya Terwipon + Issabó Hvězdná laguna) | V 2, res.CAC | CH: Kazměrčíková Lucie M: Neprašová Dana | |
PTVet | Ch. BLACK JACK Black Morion (s.Ch. Black Bint z Kovárny + Arabel di Vildor) | V 1, nejlepší veterán | CH: Prchalová Dagmar M: Prchalová Dagmar |
FTM | GWYNETH BLACK z Kovárny (Corsini Hunter + s.r. s. Int.Ch. New Black Sib z Kovárny) | V 1, CAJC, BOB | CH: Pisarčíková Hana M: Sováková Olga + Pisarčíková Hana |
Fmez | Jch.ECLAIRE BLACK z Kovárny (s.r.s.Ch.Rival de la Fureur du Crépuscule + s.Ch.Fay Black z Kovárny) | nedostavila se | CH: Pisarčíková Hana M: Pisarčíková Hana |
FTO | ODA Černý Habakuk (Ch. Arno z Tervuerenu + s.Ch. Inka Černý Habakuk) | VD 1 | CH: Duda Václav M: Antalová Dana |
s.CENTA od Dlouhé Stezky (s.Ch.Jack Černý Habakuk + s.Ch.Ysel Comme Un Reve Noir) | VD 2 | CH: Vlášek Miloš M: Pechánek Petr a Miloslava | |
FTCh | s.r.Ch.KlCh. JACKIE BLACK z Kovárny (Othello de la Fureur du Crépuscule x P.E.Ch. Bjarkarima Sibilja) | V 1, CAC, CACIB | CH: Pisarčíková Hana M: Dýnková Eva + Pisarčíková |
LAEKENOIS | |||
FMez | Jch. CIUNA od Suché hory (Ch. Derrick von der Schillingswarthe x s.Ch. Valkohampaan Diamante) | VD 1 | CH: Frimmelová Hana M: Kotlán Petr |
MALINOIS | |||
PTM | RED Bohemia Alké (Gino Mateo + s.Padmé Bohemia Alké) | V 1, CAJC | CH: Grygarová Alexandra M: Lebedová Jitka |
ATHOS Ashdar Moravia (Gino Mateo + Ashley z Kotrčova mlýna) | vyloučen | CH: Čechovský Tomáš M: Benák Miloslav | |
PTP | CANDY od Klapského potoka (Ich. WCh. Ch. Chase Bohemia Alké + Aranka Stříbrná Abaza) | V 1, CAC, CACIB | CH: Zázvorka Jaroslav M: Krobovi František a Dana |
ARGO od Vomaru (Gal Gold Ba-Ka-Ra + Besy Tradice) | VD 2 | CH: Voves Martin M: Vinč Josef | |
FTM | ANGELA Steinerwood (s.r.Ch.Alexandre du Hameau St.Blaise + Ch.Dominika Rudolfovská skála) | V 1, CAJC, BOB | CH: Steiner Jiří M: Horáčková Radka Ing. |
RACE Bohemia Alké (Gino Mateo + s.Padmé Bohemia Alké) | V 2 | CH: Grygarová Alexandra M: Švarcová Monika | |
AFERA Maribor (Blesk Janchov + Afra Tufra) | V 3 | CH: Jehličková Marie M: Jehličková Marie | |
BENNY ze Six-Bau (Congo od Skalických stopařů + Abigail Mirava) | VD 4 | CH: Adamcová Petra M: Mihula Josef | |
ZAIRA de Alphaville Bohemia (Jch. Dan z Jorku + Ch. Natty Bohemia Alké) | nedostavila se | CH: Pospíchalová Jitka M: Mrňáková Zuzana | |
FTO | s.AFRIA ANGIE Ruby Gale (Mch. Friac Bohemia Alké x Ch. Arga Janchov) | V 1, CAC, res.CACIB | CH: Kubáčková Eva M: Kubáčková Eva |
FTP | Ch. DIXI z Chotyně (Ich. Benjamin z Vandalky + Ich. Ambra z Chotyně) | V 1, CAC, CACIB | CH: Šoršová Kateřina M: Fukárek Michal |
AFRA Tufra (Crag Laroja + Bauchi Sa-Kra Beskydy) | VD 2 | CH: Tůma František M: Jehličková Marie | |
FTVet | s.r.Ch. ACLERA z Vandalky (P.E.s.r. a. MCh. Bain Alké + ICh. Clér Alké) | V 1, nejlepší veterán | CH: Košnarová Eva M: Pokorní Daniela a Jan |
TERVUEREN | |||
PTM | FAIR PLAY z Kovárny (s.Ch.Lubanja´s Vision + s.Ch.Innah Adina z Kovárny) | V 1 | CH: Pisarčíková Hana M: Ing.Kejzlarová Daniela |
CEDRIK Nobby Rock (Nico z Kovárny + Deborah Sixty Six) | VD 2 | CH: Dlouhá Andrea M: Kudláčková Jana | |
PMez | CASSINI von Shaykira (Ch. Anthony du Domaine des Chodes + Ayoka du Domaine de l´Avenir | V 1, CAC | CH: Kremer K+H M: Rietschel Petra Dr. |
FLAVIO Arga-Star (s.Ch. Lubanja´s Vision + Akyra Porta Bohemica) | VD 2 | CH: Najmanová Kamila M: Dušek Martin | |
PTO | Jch. CHEWY Dog Arabat (Ch. Cron des Segadal + s.Ch. Adafy Oridix) | V 1, CAC, res.CACIB | CH: Burláková Alexandra M: Jonáš František |
JALAP Deabei (s.r. Ragtime de la Clairiere aux Louves + Catty-Carin Sen Vysočiny) | V 2, res.CAC | CH: Štýbrová Beata Ing. M: Novákovi Miluše a Jiří | |
NEO GOLIAT Sixty Six (Kiosan´s Goliat + Mia-Dylan v.d.Lamar) | V 3 | CH: Kuncmanová Iva M: Rokosová Šárka | |
PTP | Ch. ANTHONY du Domaine de Chodes (p.E.p.W.ICh. Golan v.d.Wielander + Utah des Gardiens Fauves) | V 1, CAC | CH: Heinen-Kunath M: Rietschel Petra Dr. |
PTCh | Ch. CRON del Segadal (R.E.Ch. Xeros van de Hoge Laer + s.r.Ch. Umbra van de Hoge Laer) | V 1, CAC, CACIB | CH: Casado Miquel a Jose M: Burláková Alexandra |
N´JADE GOLIAT Sixty Six (Kiosan´s Goliat + Mia-Dylan v.d.Lamar) | V 2, res. CAC | CH: Kuncmanová Iva M: Kuncmanová Iva | |
FTM | Q´VILEMINNE MIA Sixty Six (JCh.Xcalibur de Cadre Noir + Mia-Dylan v.d.Lamar) | V 1, CAJC | CH: Kuncmanová Iva M: Kuncmanová Iva |
CASSANDRA Nobby Rock (Nico z Kovárny + Deborah Sixty Six) | V 2 | CH: Dlouhá Andrea M: Kucziak Josef | |
Fmez | BABETTE Nobby Rock (Kiosan´s Goliat + H´Aia Britany Sixty Six) | V 1, CAC | CH: Dlouhá Andrea M: Chroboková Markéta |
BARBARA Nobby Rock (Kiosan´s Goliat + H´Aia Britany Sixty Six) | V 2, res. CAC | CH: Dlouhá Andrea M: Schmidtovi Pavel a Jana | |
VANESSKA UNIQUE Hvězdná laguna (Zeus de Sincfal + Charlotte Hvězdná laguna) | V 3 | CH: Kazměrčíková Lucie M: Kazmečíková + Hudáková | |
FTO | CHRISTINE MIA Sixty Six (Valmont van het Wouwenhof + Mia-Dylan v.d.Lamar) | V 1, CAC, CACIB, BOB | CH: Kuncmanová Iva M: Kuncmanová Iva |
FTCh | s.r.s.Ch. UNIQUE ELEANOR z Kovárny (R.E.Ch.Gourou du Crépuscule des Loups + MCh.Eleanor z Kovárny) | V 1, CAC, res.CACIB | CH: Pisarčíková Hana M: Pisarčíková / Hronská |
Ch. EMILY Sen Vysočiny (Ch. Amor z Ráje Sidy + Carin Týnská hora) | nedostavila se | CH: Horňasová Jana M: Fanfulíková Iveta | |
Calico Boy Puella splnil podmínky pro titul Junior Champion ČR | |||
JCh. Dixi z Chotyně splnila podmínky pro titul Champion ČR | |||
Int.Ch. Anthony du Domaine de Chodes splnil podmínky pro titul Champion ČR | |||
Q´Vileminne Mia Sixty Six splnila podmínky pro titul Junior Champion ČR |