21.04.2007 - MVP České Budějovice Posuzovali: AO - Tibor Havelka, SK, BO - Hana Pisarčíková | |||
AUSTRALSKÝ OVČÁK | |||
PTD | Black Diamond Dragon Bohemia Acro * 22.9.2006 (Chupachups del Whymper delle Grandes Jorasses x JCh.Shallow Rivers Vvahe Huli Tepa Acro) | VN1 | CH: Jarmila Podzemská M: Eva Maixnerová |
PTM | And I am Here Diandra * 14.4.2006 (TJH (Rh) Windedos Night Flight x JCh. Ch.Lost Creek Diandra Tracy) | V1, CAJC | CH: Martina Hodková M: Petra Baumgartnerová |
A-Sem-Tam Amazonka * 4.7.2006 (Ch.Sunshine Sooner or Later x JCh. Ch.Born in Rosebud Tina-of-Bagfri) | V2 | CH: Kateřina Fridrichová M: Alice Drobilová | |
Alcapone Svěží vítr *27.6.2006 (JCh.Ch.Czukan Ew-Bor x Laverton Bilitis) | VD3 | CH: Ivana Šarochová M: Tereza Tomendalová | |
A-Sonny Amazonka * 4.7.2006 (Ch.Sunshine Sooner or Later x JCh. Ch.Born in Rosebud Tina-of-Bagfri) | VD4 | CH: Kateřina Fridrichová M: Kateřina Fridrichová | |
PTMez | Alpine River Blue Ice * 12.6.05 (Ch.Shallow River's Wahpeed Catawba x Blazeruby van Nattrejka) | V1, CAC | CH: Martina Oitzl M: Iwona Musial |
Alex Redy od Diamantové řeky * 23.4.2005 (Ch.Goldstar Cauz'n A Ruckus x Afrodite of Secret Key) | V2 | CH: Eva Maixnerová M: Irena Wächterová | |
PTO | Ch.Sunshine Sooner or Later * 7.3.01 (Sunshine's Based on Action x Ch.Peachcreek Sunshine Jitterbug) | V1, CAC, (Res.CACIB) | CH: Lynn Cobb-Conn + Gilliard Nan M: Mary Claire + J.+A.Podzemských |
PTCh | Ch.Sunshine Shanti Shalow Rivers * 6.1.2004 (Ch.Moonlight's Best Bib and Trucker x Ch.Sunshine Black and Blue) | V1, CAC, (CACIB), BOB, BIG2 | CH: Lynn Cobb-Conn M: Mary Claire + J.+A.Podzemských |
JCh.Ch.Czukan Ew-Bor * 19.10.2003 (Ch.Goldstar Cauz'n A Ruckus x Shoreland's Expensive Hobby) | V2, Res.CAC | CH: Ewa Borkiewicz M: Eva Maixnerová | |
PTvet | Ch. Imagineer Now or Never * 14.10.1998 (Captain Kidd of Imagineer x Eagle Creek's Prima Donna) | VD1 | CH: Eric Brickson + Gemi Sasson-Brickson M: Martina Hodková |
FTŠ | Sunnyrain The Star at Saussurea * 17.11.2006 (Ch.Snowbelts Landslide Victory x Sunnyrains Book of Shadows) | VN1 | CH: Heather Moyer M: Iwona Musial |
FTM | Express Delivery del Whymper delle G.Jorasses * 9.4.2006 (Ch. Sunnyrain's Whitelighter x A Fish Named Wanda del Whymper delle G. Jorasses) | V1, CAJC | CH: Gabriella Lovati M: Lenka Hanzlová + J.Podzemská |
Catawba Acro Puella Fera * 12.3.2006 (Ch.Shallow Rivers'Wahpeeh Catawba x Beckie Puella Fera) | V2 | CH: Bohumila Huňková M: J.+A .Podzemských | |
Assasin Chickin Kira Svěží vítr *27.6.2006 (JCh.Ch.Czukan Ew-Bor x Laverton Bilitis) | V3 | CH: Ivana Šarochová M: Eva Maixnerová | |
All Eyes on Me Diandra * 14.4.2006 (TJH (Rh) Windedos Night Flight x JCh. Ch.Lost Creek Diandra Tracy) | V4 | CH: Martina Hodková M: Martina Hodková | |
And Indian Girl Svěží vítr *27.6.2006 (JCh.Ch.Czukan Ew-Bor x Laverton Bilitis) | nedostavila se | CH: Ivana Šarochová M: Ivana Šarochová | |
FTMez | Shallow River's Anani Taino Acro * 13.12.05 (Shallow River's Ute Noochee x Dark Krista de L'Oree des Charmois) | V1 | CH: Mary Claire M: Lenka Hanzlová + J.Podzemská |
Angelles Redu od Diamantové řeky * 23.4.2005 (Ch.Goldstar Cauz'n A Ruckus x Afrodite of Secret Key) | V2 | CH: Eva Maixnerová M: Eva Maixnerová | |
Baby Boom Puella Fera * 7.7.2005 (JCh.Ch.Las Rocosa Rusty Bull x Beckie Puella Fera) | nedostavila se | CH: Bohumila Huňková M: Ivana Šarochová | |
FTO | JCh.Auxarcs Fair Winds * 8.10.2004 (Powerpark's High Roller CD x Powerpark Auxarc's Sneak Attack) | V1 | CH: Lisa R.Giroux M: MVDr.Miroslava Valterová |
JCh.Balantine's Puella Fera * 7.7.2005 (JCh.Ch.Las Rocosa Rusty Bull x Beckie Puella Fera) | nedostavila se | CH: Bohumila Huňková M: Patrik Panýrek | |
Laverton Bilitis * 7.10.2002 (Touchstone I Spy at Laverton x Touchstone Honeysuckle Rose) | nedostavila se | CH: Jan Mijnheer Pardon M: Ivana Šarochová | |
Podle nařízení FCI se již tituly CACIB a Res.CACIB nesmí zádávat plemenům, která nejsou plně uznaná FCI. Toto nařízení bylo poprvé uplatněno právě na této výstavě, proto jsou tituly CACIB a Res.CACIB v závorce. Teoreticky by měl rozhodčí vybrat z CAC jedinců v pohlaví Nejlepšího dospělého jedince, který půjde o BOB. Uvidíme jak se situace bude nadále vyvíjet a zda budou rozhodčí nadále vybírat jen Nejlepšího jedince či i druhého nejlepšího dospělého jedince. | |||
GROENENDAEL | |||
PMez | BLACK MAGIC z Kovárny (s.r.p.E.Ch.Bentho IBN Greco de Bruine Buck + Ch.Sofia de la Foret de Bizy) | V1, CAC, CACIB | CH: Pisarčíková Hana M: Macák Miloslav |
PTO | BUCK ze Ztracené zahrady (Int.Ch.Digit Stříbrný rybník + Daisy Radvanický drak) | V1, CAC, res.CACIB | CH: Formanová Dominika M: Klášterková Jana |
THORES TALISMAN Hvězdná laguna (Nautilus-Oroya Terwipon + Issabó Hvězdná laguna) | V2, res.CAC | CH: Kazměrčíková Lucie M: Vokrouhlíková Martina | |
BLACK ze Ztracené zahrady (Int.Ch.Digit Stříbrný rybník + Daisy Radvanický drak) | V3 | CH: Formanová Dominika M: Mokoš Martin | |
PTM | LAPUA Deabei (s.r.Ch. Trust du Ribaudeau + s.T.s.Ch. Ysel Comme un Reve Noir) | V1, CAJC, BOB | CH: Štýbrová Beata Ing. M: Štýbrová Beata Ing. |
FTO | BRITTANY ze Ztracené zahrady (Int.Ch.Digit Stříbrný rybník + Daisy Radvanický drak) | V1 | CH: Formanová Dominika M: Šebestianovi + Formanová |
LAEKENOIS | |||
FTMez | JCh.CIUNA od Suché Hory (Ch.Derrick v.d.Schillingwarthe + s.Ch.Valkohampaan Diamante) | V1, CAC, CACIB, BOB | CH: Frimmelová Hana M: Kotlán Petr |
MALINOIS | |||
PTM | ATICC Steinerwood (s.r.Ch.Alexandre du Hameau St.Blaise + Ch.Dominika Rudolfovská skála) | V1, CAJC | CH: Steiner Jiří M: Steiner Jiří |
RED Bohemia Alké (Gino Mateo + s.Padmé Bohemia Alké) | V2 | CH: Grygarová Alexandra M: Lebedová Jitka | |
PMez | EXXON Kwanah (s.r. s.ICh. Aianys Casper Bohemia + Dakota de Brona Kwanah) | V 1, CAC, res.CACIB | CH: Mrňáková Zuzana M: Mareš Jaroslav |
PTCh | s.r. s. Int.Ch. AIANYS Casper Bohemia (R.E.Ch. Ianys du Mas de Lavandes + s.r.Ch. Aclera z Vandalky) | V1, CAC, CACIB, BOB | CH: Pokorná Daniela M: Křivanec Josef |
PTVet | ARNIE Da-Mir (Isell´s Bascal + Daneskjold Claudia) | V1, Nejlepší veterán | CH: Ryneš Miroslav M: Turek Bohumil |
FTM | RACE Bohemia Alké (Gino Mateo + s.Ch.Padmé Bohemia Alké) | V1, CAJC | CH: Grygarová Alexandra M: Němečková Jaroslava |
FTO | s.Ch.PADME Bohemia Alké (P.E. a. s.r. ICh. Bain Alké + s.MCh. Flair Alké) | V1, CAC, CACIB | CH: Grygarová Alexandra M: Horáková Daniela |
UZES du Domaine de Vauroux (s.r.Ch.Sabrefield A Class Act with Daelois + R.E.Jiva de la Closerie Yenda) | V2, res.CAC | CH: Monnereau Evelyne M:Sigwalt Jacques | |
ANITA Plzeňský Teufel (Grim Malidaj + Jasie Malidaj) | Dobrá | CH: Radová Martina M: Štychová Marie | |
FTCh | WCh.DOMINIKA Rudolfovská skála (Int.Ch.Chase Bohemia Alké + Eimy Mateo) | V1, CAC, res.CACIB | CH: Matuška Pavel M: Steiner Jiří |
FTVet | s.r.Ch. ACLERA z Vandalky (s.r. P.E. a. Int.Ch. Bain Alké + Int.Ch. Clér Alké) | V1, Nejlepší veterán | CH: Košnarová Eva M: Pokorná Daniela |
TERVUEREN | |||
PTM | FAIR PLAY z Kovárny (s.Ch.Lubanja´s Vision + s.Ch.Innah Adina z Kovárny) | V1, CAJC | CH: Pisarčíková Hana M: Ing.Kejzlarová Daniela |
CEDRIK Nobby Rock (Nico z Kovárny + Deborah Sixty Six) | VD2 | CH: Dlouhá Andrea M: Kudláčková Jana | |
PTMez | JCh.KALLO Deabei (Ch.Domburg In Envy + s.Ch. Anee Oridix) | V1, CAC | CH: Ing.Štýbrová Beata M: Szerudová Barbora |
PTO | Ch. ZEALOUS JUVELL z Kovárny (p.E. Juvell Or Na v.Moned + Ch.Arnica Ráj pod Zvičinou) | V1, CAC, res.CACIB | CH: Pisarčíková Hana M: Píšová Markéta |
PTP | GARRIQUE Vitris Bohemia (Ch.Aladin Vitris Bohemia + Ch.Deda Rudolfovská skála) | VD1 | CH: Sklenář Miroslav M: Sklenář Miroslav |
PTCh | Ch. CRON del Segadal (R.E.Ch. Xeros van de Hoge Laer x s.r.Ch. Umbra van de Hoge Laer) | V1, CAC, CACIB, BOB | CH: Casado Miquel a Jose M: Burláková Alexandra |
FTM | FUTURE FAME z Kovárny (s.Ch.Lubanja´s Vision + s.Ch.Innah Adina z Kovárny) | V1, CAJC | CH: Pisarčíková Hana M: Řeřuchová Markéta |
PENELOPÉ HELLENE Sixty Six (s.r.Ch.Roswell des Étangs Sauvages + Ch.Hellene Britany Sixty Six) | V2 | CH: Kuncmanová Iva M: Přikryl Petr | |
FTMez | Jch. ATU Ketunpolun (Ich.Mch. Kensis van de Weiwakers x s.r. Ich.Mch. Mustantuiskun Wanilla Twist) | V1, CAC, CACIB | CH: Salonen Piia M: Štýbrová Beata Ing. |