VÝSTAVNÍ VÝSLEDKY / SHOW RESULTS
rok 2006


07.10.2006 - MVP České Budějovice
Posuzovali: AO - Leoš Jančík, BO - Alexandra Grygarová
AUSTRALSKÝ OVČÁK
PTD
Calico Boy Puella Fera * 12.3.2006
(Ch.Shallow Rivers'Wahpeeh Catawba x Beckie Puella Fera)
VN1
CH: Bohumila Huňková
M: Kateřina Folprechtová

Angel or Devil Bohemia Acro * 31.1.2006
(Ch.Hollywood It x Fiti Blue Elegance)
VN2
CH: Jarmila Podzemská
M: Magdalena Thomova
PTM
Brett Mladá Živa * 13.9.2005
(Ch.Jurrett's Northland Bound x Rubby Colour Dream)
V1, CAJC
CH: MVDr.Veronika Živnová
M: Zdeněk Permedla
PMez
JCh.Alex Redy od Diamantové řeky * 23.4.2005
(Ch.Goldstar Cauz'n A Ruckus x Afrodite of Secret Key)
VD1
CH: Eva Maixnerová
M: Irena Wächterová
PTCh
Ch.Sunshine Shanti Shalow Rivers * 6.1.2004
(Ch.Moonlight's Best Bib and Trucker x Ch.Sunshine Black and Blue)
V1, CAC, CACIB, BOB, BIG 2
CH: Lynn Cobb-Conn
M: Mary Claire + J.+A .Podzemských

JCh.Ch.Czukan Ew-Bor * 19.10.2003
(Ch.Goldstar Cauz'n A Ruckus x Shoreland's Expensive Hobby)
V2, Res.CAC, Res.CACIB
CH: Ewa Borkiewicz
M: Eva Maixnerová
FTD
Anais Anais Bohemia Acro * 31.1.2006
(Ch.Hollywood It x Fiti Blue Elegance)
VN1
CH: Jarmila Podzemská
M: Jarmila + Antonín Podzemských
FTM
Samilyns Hot Pursuit * 11.5.2005
(Morea's Black-N-Blue x Samilyns Tess-T-Mony)
nedostavila se
CH: Michelle L. Lund
M: Kristýna Červenková
FMez
Angelles Redu od Diamantové řeky * 23.4.2005
(Ch.Goldstar Cauz'n A Ruckus x Afrodite of Secret Key)
V1, CAC, CACIB
CH: Eva Maixnerová
M: Eva Maixnerová
FTO
JCh.Aspen Mladá Živa * 15.4.2004
(Ch.Goldstar Cauz'n Ruckus x Rubby Colour Dream)
V1, CAC, res.CACIB
CH: MVDr.Veronika Živnová
M: Eva Maixnerová
GROENENDAEL
PTM
BUCK ze Ztracené zahrady
(Int.Ch.Digit Stříbrný rybník + Daisy Radvanický drak)
VD1
CH: Formanová Dominika
M: Klášterková Jana
PTO
THORES TALISMAN Hvězdná laguna
(Nautilus Oroya Terwipon + Issabó Hvězdná laguna)
V1, CAC, CACIB, BOB
CH: Kazměrčíková Lucie
M: Vokrouhlíková Martina
FTM
JCh.ECLAIRE BLACK z Kovárny
(s.r.,s.Ch.Rival de la Fureur du Crépuscule + s.Ch.Fay Black z Kovárny)
V1, CAJC
CH: Pisarčíková Hana
M: Pisarčíková Hana
FTMez
BRITTANY ze Ztracené zahrady
(Int.Ch.Digit Stříbrný rybník + Daisy Radvanický drak)
V1, CAC, CACIB
CH: Formanová Dominika
M: Šebestianovi + Formanová

BABY BLACK ze Ztracené zahrady
(Int.Ch.Digit Stříbrný rybník + Daisy Radvanický drak)
V2, res.CAC, res.CACIB
CH: Formanová Dominika
M: Trčalová Monika
FTO
JCh. LIA de Bruine Buck
(PE s.r. CH. Boetsch de Bruine Buck x Brisca de Bruine Buck)
VD1
CH: Roozen A.M.P.M.
M: Prchalová Dagmar
MALINOIS
PTM
EXXON Kwanah
(s.r. s.ICh. Aianys Casper Bohemia + Dakota de Brona Kwanah)
V1, CAJC, BOB
CH: Mrňáková Zuzana
M: Mareš Jaroslav
PTVet
ARNIE Da-Mir
(Isell´s Bascal + Daneskjold Claudia)
V1, Nejlepší veterán
CH: Ryneš Miroslav
M: TUrek Bohumil

Int.Ch. BENJAMIN z Vandalky
(Ch.Akim Ji-Ka-Li + Int.Ch.Clér Alké)
V2
CH: Košnarová Eva
M: Hájek František
FTM
CONIE Vědusk
(Gal Gold Ba-Ka-Ra + Gama z Hückelovy vily)
VD1
CH: Skula Dušan
M: Hrubý Stanislav

QUATRA de Alphaville Bohemia
(Lobo du Vieux Marronier + Funky de Alphaville Bohemia)
Dobrá
CH: Pospíchalová Jitka
M: Kadlecová Jaroslava
FTO
s.DAKOTA de BRONA Kwanah
(MCh. Friac Bohemia Alké + P.E.Ich. Brona z Uliček)
V1, CAC, CACIB
CH: Mrňáková Zuzana
M: Sedláček Jindřich
FTVet.
s.r. Ch. ACLERA z Vandalky
(P.E.s.r. a. MCh. Bain Alké + ICh. Clér Alké)
V1, Nejlepší veterán
CH: Košnarová Eva
M: Pokorní Jan a Daniela

CINDY Mercator
(Ch.Dagon Alké + Djessi z Hanky)
V2
CH: Kopřivová Renata
M: Fontánová Milena
TERVUEREN
PTD
FAIR PLAY z Kovárny
(s.Ch.Lubanja´s Vision + s.Ch.Innah Adina z Kovárny)
VN1
CH: Pisarčíková Hana
M: Ing.Kejzlarová Daniela
PTM
KALLO Deabei
(Ch.Domburg In Envy + s.JCh.Anee Oridix)
V1, CAJC
CH: Ing.Štýbrová Beata
M: Szerudová Barbora
PTO
JCh. TICO-TWINKLE van de Wiewakers
(s.r. York van de Hoge Laer + Twinkle van de Hoge Laer)
V1, CAC, CACIB, BOB
CH: Peters T.W.P.
M: Szeruda Jan
PTCh
Ch. CRON del Segadal
(s.r.Ch. Xeros v.d.Hoge Laer + s.r.Ch. Umbra v.d.Hoge Laer)
V1, CAC, res.CACIB
CH: Casado Fernandez
M: Burláková Alexandra
FTM
ATU Ketunpolun
(Ich.Mch. Kensis van de Weiwakers x s.r. Ich.Mch. Mustantuiskun Wanilla Twist)
V1, CAJC
CH: Salonen Piia
M: Štýbrová Beata Ing.

Q´VILEMINNE MIA Sixty Six
(JCh.Xcalibur de Cadre Noir + Mia-Dylan v.d.Lamar)
nedostavila se
CH: Kuncmanová Iva
M: Kuncmanová Iva
FTO
NATHALIA MIA Sixty Six
(Kiosan´s Goliat + Mia-Dylan v.d.Lamar)
V1, CAC
CH: Kuncmanová Iva
M: Tihelková Monika
FTCh
s.r. s. Ch. UNIQUE ELEANOR z Kovárny
(R.E.Ch.Gourou du Crépuscule des Loups + MCh.Eleanor z Kovárny)
V1, CAC, CACIB
CH: Pisarčíková Hana
M: Pisarčíková/Hronská

CHARLOTTE MIA Sixty Six
(Valmont van het Wouwenhof + Mia-Dylan v.d.Lamar)
V2, res.CAC, res.CACIB
CH: Kuncmanová Iva
M: Kuncmanová Iva
Kallo Deabei splnil podmínky pro titul Junior Champion ČR
Atu Ketunpolun splnila podmínky pro titul Junior Champion ČR

Zpět na výsledky výstav
Zpět na úvod