02.09.2006 - MVP Mladá Boleslav Posuzovali: AO - Olga Dolejšová Ing., BO - Eva Hájková | |||
AUSTRALSKÝ OVČÁK | |||
PTM | Billy Mladá Živa * 13.9.2005 (Ch.Jurrett's Northland Bound x Rubby Colour Dream) | VD 1 | CH: MVDr.Veronika Živnová M: Marcela Procházková |
Pmez | Chupachups del Whymper delle Grandes Jorasses * 31.12.2004 (Ch.Propwash Northern Dancer x Browneyegirl del Whymper delle G.Jorasses) | nedostavil se | CH: Gabriella Lovati B.Huňková + J.Podzemská Pmez |
JCh.Shallow Rivers Vvesan Tepa *14.11.2004 (Stonecrest Elite Above All x Elite Kissed by Sunshine) | nedostavil se | CH: Mary Claire M: Patrik Panýrek | |
PTCh | Ch.Sunshine Shanti Shalow Rivers * 6.1.2004 (Ch.Moonlight's Best Bib and Trucker x Ch.Sunshine Black and Blue) | V 1, CAC, CACIB,BOB | CH: Lynn Cobb-Conn M: Podzemských J.+A. |
Ch.Czukan Ew-Bor * 19.10.2003 (Ch.Goldstar Cauz'n A Ruckus x Shoreland's Expensive Hobby) | V 2, res.CAC, res.CACIB | CH: Ewa Borkiewicz M: Eva Maixnerová | |
FTD | Anais Anais Bohemia Acro * 31.1.2006 (Ch.Hollywood It x Fiti Blue Elegance) | VN 1 | CH: Jarmila Podzemská M: Jarmila + Antonín Podzemských |
Abea Puellafera Bohemia Acro * 31.1.2006 (Ch.Hollywood It x Fiti Blue Elegance) | nedostavila se | CH: Jarmila Podzemská M: | |
Fmez | Angelles Redy od Diamantové řeky * 23.4.2005 (Goldstar Cauz´N a Ruckus x Afrodite of Secret Key) | V 1, CAC, res.CACIB | CH: Maixnerová Eva M: Maixnerová Eva |
FTO | Silver Dream Aussie's Arizona * 2.7.2004 (Threepine Hary Porter of Bayshore x JCh.That's Fine du Clos des Duchesses) | V 1, CAC, CACIB | CH: Judit Papp a András Korózs M: Fridrichová Kateřina |
Fitti Blue Elegance * 12.4.2003 (Cool Valleys Walker o'the Wind x Akela von der Röthe) | nedostavila se | CH: Markéta Zezulková M: Bohumila Huňková | |
GROENENDAEL | |||
PTMez | BRAT BLACK z Kovárny (s.r.p.E.Ch.Bentho IBN Greco de Bruine Buck + Ch.Sofia de la Foret de Bizy) | V1, CAC, CACIB | CH: Pisarčíková Hana M: Pisarčíková Hana + Závrská Jana |
PTO | NONSIEUR PASCHA Hvězdná laguna (Ch. A-Te-Ell´s Monsieur Pascha + Ch. Cassuarina Hvězdná laguna) | VD1 | CH: Kazměrčíková Lucie M: Hudáková Alena |
FTM | ECLAIRE BLACK z Kovárny (s.r.,s.Ch.Rival de la Fureur du Crépuscule + s.Ch.Fay Black z Kovárny) | V1, CAJC | CH: Pisarčíková Hana M: Pisarčíková Hana |
FTO | SIDUS ARGANTA Hvězdná laguna (Nautilus Oroya Terwipon + Issabó Hvězdná laguna) | V1, CAC, res.CACIB | CH: Kazměrčíková Lucie M: Hudákovi manželé |
FTCh | s.r., T.s., p.E.,s.Ch. URSINE du Clos des Agapornis (R.E.Ch. If du Crépuscule des Loups + s.r.Ch. Rehane de la Douce Plaine) | V1, CAC, CACIB, BOB | CH: Gaudianni Sylviane M: Poláčková Blanka |
MALINOIS | |||
FTM | EYRA Kwanah (s.r.s.Int.Ch.Aianys Casper Bohemia + s.Dakota de Brona Kwanah) | V1, CAJC, BOB | CH: Mrňáková Zuzana M: Jirásková Marie |
FTO | AGI Bohemia Labín (JCh.Dan z Jorku + s.Ch.Andromeda Kwanah) | V1, CAC, CACIB | CH: Ing.Krejza Jiří M: Plívovi Martina a Jiří |
ANETT Malimit (Dardo de Alphaville Bohemia + Hellen Malidaj) | V2, res.CAC, res.CACIB | CH: Oliva Milan M: Urbanová Lucie | |
ANITA Plzeňský Teufel (Grim Malidaj + Jasie Malidaj) | VD3 | CH: Radová Martina M: Čechurová Marie | |
AVARA ALVARACH ze Zelené úžlabiny (Asko Foxly Bohemia + Connie Janchov) | VD4 | CH: Hůza Ladislav M: Rada Karel | |
FTVet | s.r.Ch.ACLERA z Vandalky (P.E.,a.,s.r.Int.Ch.Bain Alké + Int.Ch.Clér Alké) | nedostavila se | CH: Košnarová Eva M: Pokorných Daniela a Jan |
TERVUEREN | |||
PTD | FAIR PLAY z Kovárny (s.Ch.Lubanja´s Vision + s.Ch.Innah Adina z Kovárny) | VN1 | CH: Pisarčíková Hana M: Ing.Kejzlarová Daniela |
CASSIDY Nobby Rock (Nico z Kovárny + Deborah Sixty Six) | VN2 | CH: Dlouhá Andrea M: Schmidtovi Jana a Pavel | |
PTM | CHEWY Dog Arabat (Ch.Cron del Segadal + s.Ch.Adafy Oridix) | V1, CAJC | CH: Burláková Alexandra M: Jonáš František |
QUIDO XCALIBUR Sixty Six (JCh.Xcalibur de Cadre Noir + Mia-Dylan v.d.Lamar) | V2 | CH: Kuncmanová Iva M: Mgr.Marková Jiřina | |
BALDWIN Nobby Rock (Kiosan´s Goliat + H´Aia Britany Sixty Six) | V3 | CH: Dlouhá Andrea M: Dlouhá Andrea + Potůčková Drahomíra | |
PTMez | JCh. ZEALOUS JUVELL z Kovárny (p.E. Juvell Or Na v.Moned + Ch.Arnica Ráj pod Zvičinou) | V1, CAC, res.CACIB | CH: Pisarčíková Hana M: Píšová Markéta |
Ch.N´JADE GOLIAT Sixty Six (Kiosan´s Goliat + Mia-Dylan v.d.Lamar) | V2, res.CAC | CH: Kuncmanová Iva M: Eliášová Jana | |
NEO GOLIAT Sixty Six (Kiosan´s Goliat + Mia-Dylan v.d.Lamar) | VD3 | CH: Kuncmanová Iva M: Rokosová Šárka | |
PTO | CHANDLER VALMONT Sixty Six (Valmont van het Wouvenhof + Mia-Dylan v.d.Lamar) | V1, CAC | CH: Kuncmanová Iva M: Mgr.Marková Jiřina |
PTCh | Ch. CRON del Segadal (R.E.Ch. Xeros v.d.Hoge Laer + s.r.Ch. Umbra v.d.Hoge Laer) | V 1, CAC, CACIB, BOB | CH: Casado Fernandez M: Burláková Alexandra |
FTD | ITTA Dog Arabat (Ch. Cron del Segadal + s.Ch. Adafy Oridix) | VN1 | CH: Burláková Alexandra M: Burláková Alexandra |
FTM | ATU Ketunpolun (Int.Ch.Kensis v.d.Weiwakers + s.r. Int.Ch.Mustantuiskun Vanilla Twist) | V 1, CAJC | CH: Salonen Pia M: Štýbrová Beata Ing. |
BARBARA Nobby Rock (Kiosan´s Goliat x H´Aia Britany Sixty Six) | V2 | CH: Dlouhá Andrea M: Schmidt Pavel | |
VANESSKA UNIQUE Hvězdná laguna (Zeus de Sincfal x Charlotte Hvězdná laguna) | VD3 | CH: Kazmerčíková Lucie M: Hudáková Alena | |
DIANA z Kovárny (Nico z Kovárny + Ch.Happy Adina z Kovárny) | VD4 | CH: Pisarčíková Hana M: Pošmourná Alžběta | |
Q´VILEMINNE MIA Sixty Six (JCh.Xcalibur de Cadre Noir + Mia-Dylan v.d.Lamar) | VD | CH: Kuncmanová Iva M: Kuncmanová Iva | |
FTMezi | ADRIANE Nobby Rock (Kiosan´s Goliat + JCh.Deborah Britany Sixty Six) | V1, CAC | CH: Dlouhá Andrea M: Dlouhá Andrea |
FTO | VIANA INNAH z Kovárny (s.Ch.Lubanja´s Vision + s.Ch.Innah Adina z Kovárny) | V1, CAC, res.CACIB | CH: Pisarčíková Hana M: Víchová Šárka |
CHARLOTTE MIA Sixty Six (Valmont van het Wouwenhof + Mia-Dylan v.d.Lamar) | V2, res.CAC | CH: Kuncmanová Iva M: Kuncmanová Iva | |
BERENIS NICK Briesberi (JCh.Athos Comme Un Reve Noir + Emy Adina z Kovárny) | nedostavila se | CH: Nováková Markéta M: Nováková Markéta | |
s. BEYONCÉ NICK Briesberi (JCh.Athos Comme Un Reve Noir + Emy Adina z Kovárny) | nedostavila se | CH: Nováková Markéta M: Nováková Markéta | |
FTCh | Ch. UNIQUE ELEANOR z Kovárny (R.E.Ch.Gourou du Crépuscule des Loups + MCh.Eleanor z Kovárny) | V1, CAC, CACIB | CH: Pisarčíková Hana M: Pisarčíková Hana + Hronská Beata |
Ch.ARNICA Ráj pod Zvičinou (s.Ch.Lubanja´s Vision + Exa od Kačky) | V2, res.CAC | CH: Bryknarová Jaroslava Ing. M: Pisarčíková Hana + Vágenknechtová Marie | |
FTVet | EMY ADINA z Kovárny (Tarass de la Quiévre + P.E.Ch.Adina Mlynský Ostrov) | nedostavila se | CH: Pisarčíková Hana M: Nováková Markéta |
Brat Black z Kovárny splnil podmínky pro přiznání titulu Junior Champion ČR | |||
Eclaire Black z Kovárny splnila podmínky pro přiznání titulu Junior Champion ČR | |||
Chewy Dog Arabat splnil podmínky pro přiznání titulu Junior Champion ČR |