22.04.2006 - MVP České Budějovice Posuzoval: AO - Leoš Jančík Ing., BO - Eva Hájková | |||
GROENENDAEL | |||
PTO | THORES TALISMAN Hvězdná laguna (Nautilus-Oroya Terwipon + Issabó Hvězdná laguna) | V 1, CAC, CACIB | CH: Kazmerčíková Lucie M: Vokrouhlíková Martina |
FTO | Jch. SATIN BLACK z Kovárny (s.MCh. Black Bint z Kovárny + EuCh. Fara-Yazoo du Chemin des Sorciéres) | V 1, CAC | CH: Pisarčíková Hana M: Dýnková/Pisarčíková |
FTCh | s.r. s.Ch. URSINE du Clos des Agapornis (R.E.Ch. If du Crépuscule des Loups + s.r.Ch. Rehane de la Douce Plaine) | V 1, CAC, CACIB, BOB | CH: Gaudiani Sylviane M: Poláčková Blanka |
s.r.Ch. JACKIE BLACK z Kovárny (Othello de la Fureur du Crépuscule + P.E.Ch. Bjarkarima Sibilja) | V 2, res.CAC, res.CACIB | CH: Pisarčíková Hana M: Dýnková/Pisarčíková | |
MALINOIS | |||
PTM | EXXON Kwanah (s.r. s.ICh. Aianys Casper Bohemia + Dakota de Brona Kwanah) | V 1, CAJC | CH: Mrňáková Zuzana M: Mareš Jaroslav |
PTO | Jch. BRUCE Vědusk (Falcon de Alphaville Bohemia + Gama z Hückelovy vily) | V 1, CAC, res.CACIB | CH: Skula Dušan M: Horáčková Radka Ing. |
PTCh | s.r. s.ICh. AIANYS Casper Bohemia (R.E.Ch. Ianys du Mas des Lavandes + s.r.Ch. Aclera z Vandalky) | V 1, CAC, CACIB, BOB | CH: Pokorná Daniela M: Křivanec Josef |
FTM | GILLETTE Vitris Bohemia (Ch. Aladin Vitris Bohemia + Ch. Deda Rudolfovská skála) | VD 1 | CH: Sklenář Miroslav M: Sklenář Miroslav |
FTO | BAUCHI Sa-Kra Beskydy (Ch.Argan de Alphaville + Ch.Barna Ba-Ka-Ra) | V 1, CAC, res.CACIB | CH: Krátká Alexandra M: Kubík Radek |
s.DAKOTA de BRONA Kwanah (MCh. Friac Bohemia Alké + P.E.Ich. Brona z Uliček) | V 2, res.CAC | CH: Mrňáková Zuzana M: Sedláček Jindřich | |
ESTER Vitris Bohemia (Athos Fany Eciloten + Ch. Deda Rudolfovská skála) | V 3 | CH: Sklenář Miroslav M: Sklenář Miroslav | |
ELTA REBECCA z Vandalky (Ford Ba-Ka-Ra + T.s. Ch. Džina z Vandalky) | VD 4 | CH: Košnarová Eva M: Duspivová Iva | |
FTCh | Ch. UZES du Domaine de Vauroux (s.r.Ch.Sabrefield A Class Act With Daelois + R.E.Jiva de la Closerie de Yenda) | V 1, CAC, CACIB | CH: Monnereau Evelyne M: Sigwalt Jacques |
FTVet. | s.r. Ch. ACLERA z Vandalky (P.E.s.r. a. MCh. Bain Alké + ICh. Clér Alké) | V1, nejlepší veterán | CH: Košnarová Eva M: Pokorní Jan a Daniela |
ARKA Lino Line (P.E. s.r. a. MCh. Bain Alké + Aianna Dob-Mal) | nedostavila se | CH: Vaňková Dana M: Vaňková Dana | |
TERVUEREN | |||
PTM | KALLO Deabei (Domburg in Envy + s.Jch.Anee Oridix) | V 1, CAJC | CH: Štýbrová Beata Ing. M: Szerudová Barbora |
GARRIQUE Vitris Bohemia (Ch. Aladin Vitris Bohemia + Ch. Deda Rudolfovská skála) | V 2 | CH: Sklenář Miroslav M: Sklenář Miroslav | |
GALILEO Vitris Bohemia (Ch. Aladin Vitris Bohemia + Ch. Deda Rudolfovská skála) | nedostavil se | CH: Sklenář Miroslav M: Sklenář Miroslav | |
Pmez | Jch. TICO-TWINKLE van de Wiewakers (s.r. York van de Hoge Laer + Twinkle van de Hoge Laer) | V 1, CAC, res.CACIB | CH: Peters T.W.P. M: Szerudová Barbora |
PTO | KlCh. CRON del Segadal (s.r.Ch. Xeros v.d.Hoge Laer + s.r.Ch. Umbra v.d.Hoge Laer) | V 1, CAC, CACIB, BOB | CH: Casado Fernandez M: Burláková Alexandra |
JALAP Deabei (s.r. Ragtime de la Clairiere aux Louves + Catty-Carin Sen Vysočiny) | V 2, res.CAC | CH. Štýbrová Beata Ing. M: Novákovi Miluše a Jiří | |
FTM | ANGIE de la Terre Sauvage (p.E. Cabor van Labayo + s.r.Jch.Waterloo Star Noa) | V 1, CAJC | CH: Gombár Agnes M: Štýbrová Beata Ing. |
VANESSKA UNIQUE Hvězdná laguna (Zeus de Sincfal + Charlotte Hvězdná laguna) | V 2 | CH: Kazmečíková Lucie M: Vokrouhlíková/Hudákovi | |
CHUARA Dog Arabat (KlCh. Cron del Segadal + Ch. Adafy Oridix) | nedostavila se | CH: Burláková Alexandra M: Tvrdá Renata | |
AUSTRALSKÝ OVČÁK | |||
PTM | Alex Redy od Diamantové řeky * 23.4.2005 (Goldstar Cauz´N a Ruckus x Afrodite of Secret Key) | VD 1 | CH: Maixnerová Eva M: Wächterová Irena |
Apollo Black od Diamantové řeky * 23.4.2005 (Goldstar Cauz´N a Ruckus x Afrodite of Secret Key) | VD 2 | CH: Maixnerová Eva M: Skálová Věra | |
PMez | Jch. Shallow Rivers Vvesan Tepa *14.11.2004 (Stonecrest Elite Above All x Elite Kissed by Sunshine) | V 1, CAC, CACIB | CH: Mary Claire M: Panýrek Patrik |
PTO | Twin Oaks II Wild Bill *19.6.2003 (Ch. Twin Oaks Billy the Kid x Twin Oaks II Icy Eyes) | D | CH: Hayes Muriel A. M: Lemm Christine |
PTCh | Ch.Czukan Ew-Bor * 19.10.2003 (Ch.Goldstar Cauz'n A Ruckus x Shoreland's Expensive Hobby) | V 1, CAC, res.CACIB | CH: Borkiewicz Ewa M: Maixnerová Eva |
Ch.Sunshine Sooner or Later * 7.3.2001 (Ch.Sunshine´s Base D On Action x Ch. Peachcreek Sunshine Jitterbug) | V 2, res.CAC | CH: Lynn Cobb-Gonn+Nan Gilliard M: Podzemských/M.Claire | |
FTM | Ballantines Puella Fera * 7.7.2005 (Las Rocosa Rusty Bull x Beckie Puella Fera) | V 1, CAJC | CH: Huňková Bohumila M: Panýrek Patrik |
Angelles Redy od Diamantové řeky * 23.4.2005 (Goldstar Cauz´N a Ruckus x Afrodite of Secret Key) | V 2 | CH: Maixnerová Eva M: Maixnerová Eva | |
Fmez | Jch. Shallow Rivers Vvahe Huli Tepa Acro *14.11.2004 (Stonecrest Elite Above All x Elite Kissed by Sunshine) | V 1, CAC, res.CACIB | CH: Mary Claire M: J.+A .Podzemských |
Auxarc Fair Winds *8.10.2004 (Powerpak´s High Roller x Powepak Auxarc´s Sneak Attack) | V 2, res.CAC | CH: Giroux R.Lisa M: Valterová Miroslava MVDr. | |
FTO | Shalow River´s Wacahkos Ana Cree *6.9.2004 (Ch. Stone Ridge No Speed Limit x Ch. Runway Copper de L´Oree des Char) | V 1, CAC, CACIB, BOB | CH: Mary Claire M: Panýrek Patrik |